Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

pablo

to vobec nie je hlupost, ved telo je sucast toho, co sa ti na nej paci. a ked pribere, tak uz neni taka pekna ako predtym.

elle

Cau, ja som žena a chápem ťa. Niektoré ženy popustia uzdu ked majú vážny vzťah. Nechápem to. Ja si držím štíhlu postavu, lebo sa cítim sexy a aj milovanie ma baví viac, ked vidím že moj priatel je so mnou maximálne spokojný. Takže nájdi v sebe odvahu a povedz jej že ju velmi lúbiš, ale....

betka20

duro sorry ale nelubis ju nechces si to pripustit. to je absurdne.ked niekoho lubis tak lubis a nie ze ked pribere tak ju prestanes.ty si potom poriadny.....Chuda ta baba. ona si ta nezasluzi

duro

Ja ju lubim, lebo som s nou velmi rad, ale co mam robit, ked ma prestala kvoli postave pritahovat. Ja ju nechcem stratit, kvoli takej hluposti, ale ak sa vam raz paci modra farba, tak ciernu nebudes mat rad.

pablo

to je normalne, ved ked sa ti prestane pacit, tak jasne, ze myslis na ine.
a ako spravne tusis, vekom sa to bude len zhorsovat, takze ta uz uplne prestane pritahovat.
takze ju opustis, ale urob to radsej skor ako neskor.

betka20

keby som mala takeho chalana ako ty nechala by som ho do 24 hodin bez ohladu nato ci ho lubim alebo nie.ked povies ze niekoho lubis to znamena ze ju lubis taka aka je a ked priberia 5 10 alebo ja neviem kolko na nej sa nic nezmeni iba vyzor.

siskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ohol si zadok a vse jasne ked ju milujes nie je co riesit myslim s tym ze rozmyslas nad inimi je len v tebe a ze je to stereotip pre vas nuda

sissa

duro a ty si inak normalny?? tvrdis, ze ju lubis a pri tom ti vadi ze pribera??! OK. To ti vadit moze. Ale v tom pripade ju nelubis!! Alebo ju lubis a to ze je tlsta vadi skor tvojim kamosom, ktory ta ovplyvnuju, ze?