Kam chodíte behať?

Nela111

Ja som behavala okolo jedneho jazera v BA.. a bolo mi uplne jedno, ci je tam jeden clovek alebo sto. :) Vacsinou vecer, cca 5 km, 1-3x do tyzdna, zalezalo od energie a pocasia. Na jar, ked sa otepli, znova zacnem.

jasnáblond

Aj ja som chodievala behať ráno ... v lete aj o piatej.. lebo v lete večer sú samé mušky a podobný hmyz okolo :D no a ráno je to super. naladená na celý deň pozitívne :) len nie vždy sa to dá :/

Laurina22

Ja chodim tiez do lesa,kupili sme si psa,este je sice malicky,ale uz som ho parkrat vzala,nech nechodim sama.Je to uplne super,lepsie nez na pase alebo na antuke.

Ja chodievam cez vikendy rano,v tyzdni az vecer.

greentea

Ja chodievam, teda teraz zrovna nie, ale na jeden som chodievala bud do lesa si zabehať, to bolo skvelé :)...Ani som si nevšimla že behám. Alebo u nas v meste máme školu, a maju ihrisko okolo kt. je antuka a tam sa dá behať. Sice tam občas niekto trenuje ale to nevadí. Nevšimaj si to :). Ved čo je na tom že si ide človek zabehať? ..ale záleží hlavne z ktorého mesta si a tak. A ja som chodievala okolo 6stej večer...dva krát do tyzdna inak mi to nevyhovovalo. Ale počula som že beh ráno je veľmi prospešný, ale to nemám čas :)...