podvod

xeniaX

Inner a co by mala z toho, zeby isla za tou druhou babou?? len by sa strapnila a ponizila... Ona mi este prisla dost korektna, ze mu pripomunla, ze ma vztah. Totalny blbec je tvoj frajer Lindsey, ja by som sa k nemu nevratila ani nahodou, tiez nechapem, naco ti to vsetko vesal na nos... keby bol aspon trochu inteligentny, uz ked spravil chybu, aspon by drzal hubu, hlavne o tom, ako ju prstoval a co jej nahovoril...

elsa5.5

a čo ešte mal s tou babou?myslíš že je to všetko?pod zásterkou opitosť ťa podvádza,najprv pusa,potom... a dalej čo bolo dalej?všetko ti predsa nebude vešať na nos.... kaziť zábavu,ktorej sa nemieni vzdať...,také sľuby....,,keby sa jednalo o pusu stalo sa to 1x to je o inom,ale ešte aj dalšie intímnosti,treba si otvoriť oči a to dokorán...

jaanna

co mas robit?Je to jednoduche-rozid sa s nim a basta-neda sa mu uz verit...Maj svoju hrdost...Keby Ta mal naozaj rad,tak take nieco neurobi...

Inner

no ja byt tebou, tak idem za tou babou narobim jej riadne sceny. Vie, ze chlap je zadany a vyuzije ho na prstovanie? Opitost nie je ziadne ospravedlnenie. Ale ci mu odpustis, je na tebe. Lebo ja si viem predstavit, ze by som takemu chlapovi dala zbohom, ale i druhu sancu. Zavisi od teba...

jeanny

podla mna je hlavne blbec ze ti to povedal..najme to s tym co povedal o tebe tej babe (ak som to spravne pochopila)..neviem co tym chcel akoze dokazat

goccia

ja by som mu uz nemohla verit. myslim, ze to, co urobil, bol uz dost sexualny kontakt. zasiel dost daleko.

z toho, co opisujes, vobec nemam dojem, ze uz sa to nestane. na zaklade coho tvrdi, ze by to uz neurobil? bude znovu opity ale zrazu sa zachova uplne inak?

lindsey

no neviem ,,, mne by sa to nestalo ,, akoze nespal s nou ale to je podla mna jedno ,,, vraj ju este aj prstoval ,, a to ma kusok zarazilo ,, a este sa mi priznal ze ona mu hovorila ze ma babu a on ze ved ona sa to nedozvie a ona sa ho spytala ze co ak sa to dozviem a on tak ze uz nebudeme spolu ,,, a nechapem ako toto mohol vobec povedat a potom mne sa ospravedlnovat a slubovat mi ze mu mozem verit ze uz to nikdy neurobi ,, vysvetlil mi to tak ze to bol stih ze nechapal co urobil a ze druhykrat by to uz nespravil ,,,

meteorit

po tom co som prezila ja je to to najmenej co sa moze stat..takze si tazku hlavu nerob..daj mu pocit ako ti to ublizilo ale odpust mu a ak to urobi zas potom sa na neho vykasli...