Zehlenie vlasov

bibinka

mám prirodzene vlnité vlasy, a keďže s rovvnými vyzerám fakt skvele, tak si ich pravidelne žehlím. Je to muka, ale stojí to zato. Vlasy si vždy umývam šampónom na suché vlasy, alebo môžeš skúsiť nejaký vyhladzujúci, ak máš dosť kučeravé vlasy. Inak pred použitím balzamu si vlasy premyjem octom, potom sú oveľa lesklejšie a také poddajnejšie. Opláchnem, dám balzam a znovu opláchnem. Vlasy presuším v uteráku a do vláskov si vtriem vyhladzujúci krém. Sunsilk, L´Oreal a Schwarzkopf sú najlepšie. Nechám ich vysušiť, a až potom nanesiem penové tužidlo. Najviac sa mi osvedčilo Absolute Straight od Lybar, a potom už iba žehlím. Výsledný efekt je úžasný a hlavne dlhotrvácny, vydrží aj keď vyjdete von a hlavne aj vo vlhkom prostredí. Ak trpíte rozštiepenými koncami, alebo máte suchší typ vlasov odporúčam Gliss Kur Asia Beauty Hydra-oil elixír, na ten nedám dopustiť. Nakoniec zafixujem lakom na vlasy a idem. Dúfam, že Vám to pomôže. Inak ak si myslíte, že vlasy budúu zo všetkých tých stylinových prípravkov preťažené, v pohode môžete upustiť, ale efekt nebude taký dobrý. Inak (aspoň moje) vlasy vyzerajú veľmi prirodzene.