prvý bozk

Príspevok v téme: prvý bozk
Anonym :)

Ahojte, v utorok mam stretnutie s jednou babou s ktorou to vyzera, že ak sa nič nepokazí budem chodiť. Mám ale jednu bariéru pred sebou. Mal som pred tým jeden vzťah kde som prosto nemohol prekonať bariéru prvého "francuzáku" a baba ma opustila pretože si myslela že o ňu nejavim záujem .. teraz je to tu zas a nechcem spraviť tú istú chybu. Rozmýšlam na 2 variantami buď jej to vysipem a vysmeje ma ale nie alebo prosto prekonam barieru a pobozkám ju. viem že toto téma tu zakladá veľa ludí ale ja sa obávam toho že to proste nezvládnem a na tej osobe mi dosť záleží tak by som ocenil nejakú rad od skúsenejších :) Ďakujem za skorú odpoveď...

angela85

neuhinaj
ja mam na prvy francuzky bozk fakt neprijemny zazitok, sme boli decka a ten dotycny to fakt nevedel, skoro ma jazykom udusil,
ked ta uz zacne bozkavat aj s jazykom, tak tomu nechaj volny priebeh, tam nejde o ziadny maraton, nestresuj sa tym a ked to uz pride tak sa mozes nechat bozkavat, ved preco nie, alebo jej daj iba dlhsi bozk na pery, jemny

jaanna

tym tu nic nevyriesime...stretko napovie-spravaj sa spontanne-ved uvidis,ako sa ona zachova...:-)))Radsej bud uprimny...

Anonym :)

Ale nie ona je tiež slušná a sklamala sa teraz v láske ... ale proste ona bude čakať že som skúsený takže preto to skusí ... a keď jej uhnem bude to vyzerať blbo ... asi jej to poviem na rovinu :-(

jaanna

ty sa s nou len tak nezaväzne stretni-pozvi ju niekam -posedite si a podla vzajomnych sympatii zistite obaja-o co komu ide..a na prvom rande staci pusa na licko....,ked sa jej predstavis...Tym nic nepokazis...Nepoznas ju ..a nevies,aka je-o co jej ide a pod.

Anonym :)

angela85--- no ved prave ... neviem čo mám robiť a ešte ma napadlo čo keď to bude nejaka krava ja to pokašlem a ona keď to zistí to roznesie medzi kamošov .. takú hambu neprežijem :-(

angela85

ved nemusi to byt francuzak, nie kazdemu sa to paci, mne napriklad nie, ja skor bozkavam pery partnera s mierne pootvorenymi perami bud hornu alebo spodnu peru
a ked uz ten francuzak, tak prosim opatrne s jazykom a slinami

Anonym :)

Ide o to že mi sa skoro nepoznáme je to baba cez internet ktorá chodila so známim a ona je skúsená a bojím sa jej reakcie :-(

zvedavko

presne tak nechaj to plynut a ten bozk pride ani nebudes vediet kedy :) mozno pobozka ona Teba. Len nestresuj a bud na rande uvolneny sam sebou takeho akeho ta ma rada :) drz sa