Problém sexualita ...

Príspevok v téme: Problém sexualita ...
no...

Chcel by som sa spýtať ako to je so mnou ... lebo vlastne vždy som bol na ženy aj vždy som proste pri pohlade na nejake e.videa mam proste erekciu vzrušuje ma to čo naopak muži nie a predstaviť si niečo podobné môžem aj keď by som to nikdy nespravil, ale tak ludska mysel je flexibilna môže si predstaviť nemožné ... len neviem jeden deň sa mi stalo že nejako to zapocybovalo a prišiel som na myšlienky či niesom nejaký homo...chalanov viem ohodnotiť ale vkuse ked niekoho vidím tak ma napadne furt ta myšlienka neviem prečo asi si to len namýšlam lebo predtým som sem tam rozmyšlal nad homo tym ale povedal som si že to je blbosť ... proste keď nemam na muž. tele erekciu tak nie je čo riešiť aj teraz to je tak proste vobec ma to nevzrušuje a myslim že ani nebude kedže mam 16 a človek by sa s tym narodil ... ale tak furt si nad tým lámem hlavu asi si to len namýšlam

Deria

myslim, ze si to len namyslas, lebo ta to vzrusuje, aj ked nie v realite, lebo je to nieco ine, nezvycajne a to ta vzrusuje viac, nez samotny muz. nie je to tak? clovek ma siroku fantaziu, to este nic neznamena.