Henna na vlasy

Príspevok v téme: Henna na vlasy
misheliiiiik

kamośka mi hovorila, že si dala bezfarebnu hennu na vlasy, ktore si predtym farbila na hnedo.. dala si to nejak mesiac po poslendom farbení, tú bezfarebnú, a hovorila, že jej chytila na ryšavo.. ako nie úplne že je ryšavá, ale má ryšavé odlesky.. Je to pravda? má s tym niekto skúsenosť že to spôsobuje odlesky do ryšava? Lebo chcela som túto bezfarebnu začať používať, mám tiež farbené vlasy na hnedo.. posledne farbenie bolo asi 5tyždnov dozadu...len sa bojim lebo nechcem mať ani odlesky ryšavé

olivka30

bud si spravis klasicku zrnkovu, ale do henny nalejes len tekute, tu usadeninu nie lebo sa ti to bude zle vymyvat z vlasov. alebo mozes prisypat aj instantnu kavu, ktora sa ti po zaliati horucou vodou alebo ciernym cajom rozpusti. pridas kakao, olej, citronovu stavu a zamiesas

zulah

ahojte, hennujem uz 2 roky a vlasy mam hnedo-rysave
zajtra si planujem dat zmenu a skusit to s ciernou hennou, chcela by som aby to chytilo co najviac, takze co vsetko mam pridat do henny aby sa mi to zrealizovalo?

chcela som si kupit aj indigo, no nestihla som ho objednat a u nas v malom meste myslim, ze nemaju.

pocula som, ze cierny caj je fajn, kava, kakao...ale ako? cajom zaliat a kavu a kakao dat do henny?

pripadne co este?

fakt by som chcela co najtmavsie :) viem, ze to bude asi problem, pretoze taky velky skok asi henna nespravi, ale tak skusit treba

mar/ka

ja mam vlasy dlhe ako TY a pouzivam 1 a pol krabicky DMkackej Henny. No ja mam dost huste vlasy, Tebe by teda mohol stacit i ten jeden balicek ked nie su huste..

henna z dm

viem, kolko stoji na nete, hennujem dva roky :) o to nejde, len proste potrebuejm vyskusat a zbytocne nechcem kupovat drahu

a momentalne si ani drahsiu dovolit nemozem....takze skusim tu z dm

nathalia09

Radšej si kůp 100gr,ak ich máš dlhe.no ale keďže chceš z DM,tak nečakaj velku zmenu,nič v zlom.na nete stojí 6 eur+pošta.

henna z dm

ahojte, poradte mi prosim,.. chcem vyskusat tu hennu z dm ... viem, ze cez net su lepsie/kvalitnejsie, ale momentalne potrebujem len vyskusat ci by mi cierna bola dobra, tak chcem najlacnejsiu variantu.

ta z dm ma myslim 33g, bude mi jeden balicek stacit na vlasy? nemam ich nejak huste, no su dost dlhe...asi 5-10cm pod prsiami

dakujem