po akom case vam zmizlo akne po hormonalnej antikoncepcii?

mary-anne

nikdy som upchaté pory nemala, teda tie čierne bodky, ale ostali mi jemné jazvičky na lícach . ale zmizlo uplne .. a dopomohlo aj solárko.

peta595959

katka1402: plet sa ti nezlepsila preto, lebo neberies hak urcenu na plet! na plet sa odporuca hak diane35-to je najsilnejsia s navyssim obsahom hormonov, napodobeniny tejto hak su minerva a chloe.. daj si predpisat radsej toto ked chces zlepsit plet, alebo ked nechces nic take silne tak skus jeanine, tiez velmi dobre posobi na plet. to co ti predpisal tvoj doktor ti na plet nepomoze, asi sa doktor velmi nevyzna :))

a baby, toto je tema o hak :) ved ste si zakladali inu temu o roaccutane

adadka

lucka987

vitamín B brať môžeš, Roaccutane vlastne tvoje telo "previtaminizuje" vitamínom A, preto ho nemáš brať.
Skús vydržať niekoľko dní a nepozoruj sa tak. Mysli na to, že cez leto budeš mať čistú pleť a nebudeš si na tvar musieť packať toľko make-upu. Drž sa.

adadka

lucka987

vitamín B brať môžeš, Roaccutane vlastne tvoje telo "previtaminizuje" vitamínom A, preto ho nemáš brať.
Skús vydržať niekoľko dní a nepozoruj sa tak. Mysli na to, že cez leto budeš mať čistú pleť a nebudeš si na tvar musieť packať toľko make-upu. Drž sa.

adadka

lucka987

vitamín B brať môžeš, Roaccutane vlastne tvoje telo "previtaminizuje" vitamínom A, preto ho nemáš brať.
Skús vydržať niekoľko dní a nepozoruj sa tak. Mysli na to, že cez leto budeš mať čistú pleť a nebudeš si na tvar musieť packať toľko make-upu. Drž sa.

adadka

lucka987

vitamín B brať môžeš, Roaccutane vlastne tvoje telo "previtaminizuje" vitamínom A, preto ho nemáš brať.
Skús vydržať niekoľko dní a nepozoruj sa tak. Mysli na to, že cez leto budeš mať čistú pleť a nebudeš si na tvar musieť packať toľko make-upu. Drž sa.

lucka987

a beriem tiez 30mg denne som zabudla..a ten B-komplex pomaha aj na take stavy?? a moze s abrat? lebo napr. vitamin A mi zakazal kozna k tomu brat