je to normalne:(?

Príspevok v téme: je to normalne:(?
jauzneviem

Je to normalne kupili sme si s manzelom urcitu vec a nechceli sme ju pozicat bratovy lebo je to idiot ktory vsetko pokazi atd.vyraba len problemi a sprava sa knam naozaj hnusneAle ide oto ze otec mi zacal preto nadavat ze sme poj..bany sukromnici lebo sme mu to nechceli dat.A pritom rodicom pomahame.Dost ma to ranilo:(

Simonella

jauzneviem: tak preco je otec na jeho strane ? ved ked chces byt s nim za dobre a mrzi ta to, sadnite si vsetci styria a normalne to porieste a nie cez nadavky. ale pokial oni o to nemaju zaujem tak sa k nim spravaj rovnako

jauzneviem

Simonela
to by bolo na dlhe rozpravanie a pochybujem ze niekto tu chce citat moj roman.A az taky sukromnici niesme brat nam je dlazni dost vysoku sumu penazi a nepytame ich od neho a ked potreboval tak sme mu pozicali neraz auto ale ked sme potrebovali mi a on auto mal nepozical nam odkazal nam ze si mame kupit vlastne.Tak neviem kto je sukromnik.
A ze sa otec stara tak preto lebo bracek sa chodi stazovat rodicom stale.

mary-anne

mne príde len čudné to, že píšeš tu o manželovi a pritom otec sa stará do takýchto vecí medzi tebou a bratom, akoby ste mali 10rokov ....

Simonella

jauzneviem: podla toho tvojho priespevku sa neda urcit kto je na vine. pretoze nevieme cely pribeh a nepoculi sme obe strany. je jasne ze nadavas na nich, ale co ak ste vinni vy a ste ozaj taky sukromnici ako vas nazyvaju?

elsa5.5

jauzneviem,či mu niečo požičiate alebo nie je len na Vás,otca za to nemusíš nenávidieť netreba sa rozčuľovať,nech si povedia,čo si myslíš mám plnú skriňu šiat asi ako každá žena,nedám neteri zlatý náramok,šaty ktoré chce a ja som tá najväčšia súkromníčka na svete.dokrivila mi drahý prsteň z bieleho zlata,ale to je ok,argumentujem tým že na všetky tieto veci som si sama zarobila nad tými poznámkami už sa len pousmejem,netreba im nič ukázať a nebudú nič chcieť...

NoellM

ja som zažila niečo podobné...starám sa o priateľovú dcéru, jej syna a jej priateľa, s ktorým má dieťa...pri tom jej matka býva tak cca 15 min. od nás...a všetci prúdu len k nám..a ja ich obsluhujem, varím im, periem, žehlím, upratujem po nich...nosím jedlo pod nos..aj taniere z pod nosa...ich maličký spí v našej spálni..teda so mnou a priateľom...a nakoniec pred sviatkami som sa dočkala niečoho takého ako ty...pri tom mi celý čas chodila hovoriť do ucha, aby ju jej otec nepočul, že aby som sa neodvážila ho pobozkať...snažím sa ich ignorovať...a pomáham len v najnutnejšom...za dobrotu na žobrotu..ako sa správajú k tebe...tak sa aj ty k ním správaj

kafe

Požičaj si niečo od otca, pokaz to a potom sa mu strašne ospravedlň ako ťa to mrzí a že si nechcela..
Podľa mňa je vysvetľovanie úplne zbytočné, proste to nepochopia (ani otec ani brat) ak to nezažijú aspoň 10x na vlastnej koži. Ten počet zdôrazňujem: 10x, jeden raz určite nestačí.

lilek

ved nech bratrickovi kupi....a preco mu nepomaha aj bracek? to mu pripomen.... nabuduce a nic si z takych debilov nerob

v dnesnej dobe spolocna krv nic neznamena, byt sucastou rodiny si clovek musi aj zasluzit

ivana45

jauzneviem, netrap sa. Ak nechces nejaku svoju vec komukolvek pozicat, nepozicaj ju. Vacsinou nechceme poziciavat veci, ak su pre nas cenne alebo ich prakticky stale potrebujeme a/alebo nedoverujeme tomu, komu ich mame pozicat. Je to OK.
Otca nechaj ukludnit a neskor mu vysvetli, ze keby si onu vec pozicala, ze by si sa trapila obavami, ci ti onu vec brat v poriadku a nacas vrati. Malo by to stacit. Ak nie, pozri si prispevok Gaba22. Ale s otcom opatrnejsie.