Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

odbor

no kazdopadne zvaz aspon tu neuctu k tebe, ze si ju doviedol do vasej postele, do tvojho bytu, mozno sa osprchovala vo vasej kupelni...toto je vazne neuctive

TAKJE

NERIES TO ON SI CHCEL LEN ZIVOCISNE ZATRTKAT ....SI TEHOTNA , TAK SA POTREBOVAL VYBUJACIT ...ON TA MILUJE AJ TVOJE DIETA , TO VTAK RIADIL JEHO KONANIE NIE ON - KASLI NA TO !!!

milena6

Vo vacsine suhlasim s kafik. Predsa rozist sa da aj neskor. Rozhodla som sa, ze do porodu to nebudem riesit, ale potom sa porozpravame. Kym sa nenarodi babo, chcem byt aspon ako tak v pohode. Nechcem sa teraz hadat a pocuvat rozne vysvetlenia. V podstate keby som v ten debilny den neprisla domov,tak by bolo vsetko v poriadku. Manzel sa ku mne sprava velmi pekne, milo a pozorne. Nebudem to teraz vsetko rucat. Potrebujem ho a chcem ho mat teraz pri sebe. Mozno je to blbe, ale milujem ho a chcem aby bol pri mne aspon kym sa nenarodi babo.

kafe

No vidíš, ty robíš zase chyby, ktoré NErobí milenin6 muž. Si preto lepšia? Lebo tiež robíš chyby?
Jediný fakt je, že manžel milenu6 podvádza. Vôbec sa nemusí pretvarovať, že ju nejak strašne miluje, to tu už podsúvaš ty. Možno je to slaboch, ktorý sa chcel rozísť už dávno, prestal ju mať rád ale nevedel ako a kedy jej to povedať. Tak robí hovadiny.. možno je pes zakopaný niekde inde.. neexistuje JEDNO správne riešenie.

Laurina22

Kafik toto sa vazne pytas?Ci nerobim chyby?Robim,ale nevodim si milenca domov do manzelskej postele,zatial co moj manzel sedi v praci,a netvarim sa,ako ho velmi milujem,ked do mna zasuva iny chlap.

kafe

Laurina, ty nerobíš chyby? Neviem, čo by som urobila ja, to závisí skutočne od toho okamihu, kedy by som to zistila, od toho ako poznám svojho partnera a od toho čo chce on. Ak by som bola zo vzťahu unavená a škrípalo to v ňom dlhšie, bola by nevera posledná kvapka, vtedy by som to riešila radikálne - rozchodom. Ale ak by som na to mala silu a partner chce byť so mnou (a on sám za niečo stojí), zostanem s ním. Aj keď je to dosť ťažké.. aspoň by som to skúsila. Rozísť sa predsa môžeme aj neskôr.

veronika1211

kedysi som mala priatela ktory sa radil do strednej vekovej generacie. stretavala som sa s ludmi jeho veku asi dva roky. troska som okusila iny zivot, zistila som ze naozaj nepoznam manzelstvo kde je vsetko okej, kde su vsetci spokojni a co je smutne tak najma to, ze takmer v kazdom existuje nevera. niekedy je lepsie ked partner aj napriek tomu ze je neverny a potrebuje skusat aj nieco ine v sexe a okorenit si to.. a k partnerke sa sprava milo a ma ju rad (ano, viem ze to logicky nejde ku sebe) ako keby sa denne hadali, ponizovali sa a potom si najde milenku do ktorej sa zalubi pretoze sa mu zena znechuti...
je to krute, ale nevera na svete existovat bude vzdy a obdivujem pary ktore existuju bez nevery (nevedomej alebo naozajstnej) a urcite by som k nim chcela patrit, ako isto aj vy.
ak by sa niekto urazil na slova ze podvadza len partner, ucite som to nemyslela takto, je to 50:50 a nikto nemoze povedat ze vzdy je ten zly muz alebo zena.

kafe

Teším sa kočky, že máte uplatnenie, len tak ďalej :) Rýchle a nepremyslené reakcie v tomto prípade považujem za zlý nápad.