13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

dejzinka

Tany fakt máš môj obdiv..držíš ju druhýkrát, pričom vtedy čo som čítala, si ju držala dokonca v troch fázach ak nie viac...wau je to fakt obdivuhodné...ja len dúfam, že pri tejto diéte naozaj schudnem, lebo doteraz som sa dlho snažila zdravím stravovaním a cvičením ale výsledky sa dostavovali veeeľmi pomaličky..takže viem, že moje dávky musím obmedziť a hlavne sa naučiť pravidelnosti..

Tany

dejzinka prvé 3 dni sú najťažšie keď začínaš, ja ju držím už druhý krát za sebou telo je už zvyknuté čo kedy dostane a keď som bola hladná tak som sa napila vody :) a dnes keď som bola hladna tak som išla piecť koláče na veľkú noc a čakala som kedy ma prísť ,, hodinka jedenia " :)

dejzinka

ach dievčatá moje..:( Tany za poobedie by si na mňa pyšná teda nebola...tak zajtra opäť prvý deň..joj tak sa na seba hnevám...vravela som že som papač....:(( joj kočky, čo robíte keď vás prepadne hlad???

Tany

tak ja pijem na intráku Rajec a doma čajíky nonstop :) a kávičku samozréjme dnes som konečne doma tak som si už dve spravila :)
Si ma potešila že si takto pekne sladkosti do šuflíka šupla len tak ďalej :)

Silviag

Ano do vody si môžeš kľudne vytlačiť šťavu s citrona. Ja som si ju dávala hneď ráno,keď som sa zobudila. Na to som zabudla, idem si ju dávať aj ja.Ja mám za sebou už dva čajíky na chudnutie.

dejzinka

Ahojte dievčence:) Ako sa držíte? Joj ja sa vám musím priznať, že až dnes je môj prvý deň..:/ Ach pričom babka ma ráno prekvapila nádielkou sladkostí, ale povedala som si, že keď by som vám zase napísala že zajtra až začínam, tak by som sa hanbila už a preto šup s nimi do šuflíčka a na raňajočky pekne mliečko:)) Tak aspoň na niečo som pyšná, že som tomu odolala a dúfam, že ten šuflík najbližších 13 dní ani neotvorííím!!:))) Inak hehe ako vie mliečko nasýtiť, ani nie som hladná vôbec...tak dúfam, že na mňa nepríde nejaký hlad ani nič, ale už len to mi pomáha, že vám to tu môžem napísať a nechcem zlyhať ani nič, keď vy to viete vydržať a ste také silné tak prečo nie ja?:))
A také veci, keď napíše Tany, že má o číslo menšie vecičky vedia neskutočne motivovať:))
A Tany super, tými žuvačkami si ma potešila:)) A Silviag dík za typ na čajík:))
Ešte som sa chcela opýtať, žee do vody môžem si vytlačiť citrón alebo jablčný ocot?:)) Držte sa kočky:)))

Silviag

Ahojte kočky.Ako ste sa rozpísali. Ja tiež si dám mäsko so zeleninkou,pijem veľa čajov a vody.Tak vám závidím,že môžete žuvať žuvačky. Mňa z nich boli zuby.Ja si kupujem tic-tak pre svieži dych. Dobrý je aj čaj na vyprázdnenie Figuran. Ja si ho varím denne.Neni to preháňadlo.
Držkajte sa .....ja idem dokončiť ešte daňové priznanie a k nemu poznámky.....Ozvem sa

Tany

dejzinka ja som závislá na žuvačkách, žujem nonstop až kým nejdem spať tak sa toho nemusíš báť :) ak by si mala nejaké otázky pýtaj sa ;)

dejzinka

No tak ja si ani teraz keď nediétujem nesladím nápoje cukrom, čaj vypijem úplne bez osladenia ale kávičku len so sladidlom:) No a pitný režim si tiež musím prísne sledovať;) Už sa normálne teším na zajtrajšok,len sa obávam, keď dostanem chuť na sladké,to bude ťažké...a ešte som sa chcela opýtať či môžem žuvačky? jasné že bez cukru;)