13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

LuckaDucka

Ahojte ženy,kočky... Som tu nová a neviem ešte ako tu treba napísať na mail dotyčnej, ale veeeľmi by som bola rada, keby mi zakladateľka tejto témy poslala RECEPT, vyskúšala som už x vecí, a stále márne...kôli zdravotným dôvodom som musela prestať chodiť do fitka...tak je to o kus ťažšie. Budem vám veľmi vďačná.

dúfajúca

Ja som ten mliečny deň úplne vynechala, rovno som začala 2 dňom, dnes som vynechala len tú zeleninu lebo chodím skorej spávať a časovo by mi to nevidalo, keďže som si dnes dlhšie pospala :) Pred hodinkou som zjedla tie dva vajíčka a už ma čaká len postel :) Zajtra to bude horšie, lebo budem v škole a dúfam že odolám všetkým nástrahám :)

eulalia

ja som na seba normalne hrda:) zatial sa drzim uz treti den, len tiez veru neviem ci to nevadi ked obcas si jedla vymenim ale myslim,ze ani velmi nie. Dnes som sa postavila na vahu a mam o 2 kg menej! a to drzim len treti den. Takze parada, mliekujem dalej:) celkom mi to zachutilo, teraz varim mäso na veceru a liham ku knizke. majte sa tu zatial pekne a napiste aj vy ako pokracujete:)

katyyya

ahojte kocky, tak ako sa vam dari? ja sa musim priznat, ze som nedodrziavala..od zajtra zacinam znova s mliekom, tak dufam, ze budem mat uz pevnu volu :/

WiKiNkA

Ešte som sa chcela spýtať či to nevadí kedy čo jem ,,musim presnej hodine?..alebo ze rano mam napisane termix?...nemozem si ho dať večer?..nemá niekto také skúsenosti ako to zabralo abo čo?...je to dvôležité presne postupne brat to čo je napísane??..dakujem :)

WiKiNkA

Ták dneska mlieko a mlieko zatial mi od ráná chutí mam nízkotučne a teším sa na zajtra :) duufam že vydržím :o)

a...

maruska123
ďakujem ti veľmi pekne za radu :)

maruska123

baby ja som akurat trosku zhresila, dala som si par vlasskych orechov a trochu suseneho ovocia, ked uz je ten mikulas :)

maruska123

wikinka ja tvaroh nahradzam s cottage cheese alebo nieco take...a maso nejem tiez, cize ho nahradzam bud strukovinami alebo uz aj tofu som jedla...a schudla som

WiKiNkA

TáK dneska som si kúpila mliečko a zajtra začnem stou dietou. Teším sa aj nie :) Hádam to nejako zvládnem.
Chcem sa opýtať môžem niečím iním nahradiť tvaroch???....lebo ja tvaroch nemusím?!... a ani mäso :/ dajte vedieť.
ďakujem!:)