Vysoký tep, závrate

Príspevok v téme: Vysoký tep, závrate
Sofia123

Dobrý deň,
v sobotu som si nasadila redukčnú očistu, jedla som len ovocie, v nedelu ovocie aj zeleninu v dost velkom mnozstve. Vecer som trosku cvicila a asi po 2 hodinach po cviceni, vecer o 10tej ma len zalial studeny pot, pocit na odpadnutie a strasne busenie srdca. Tlak mavam okolo 100/65 a teraz 135/80 a tep okolo 100. Nedalo sa mi koli tomu zaspat, stale namna prichadzali mdloby a vysoky tep. Na pohotovosti mi dali do svalu sedativa, poslali ma domov s tym, ze som hypochonder a ze je to zo stresu. Nepreslo mi to, teraz je druhy den skoro obed a srdce stale búši. Citim aj skrabanie v krku, mozno namna ide nejaka chripka, ale takto sa mi nikdy este neprejavovala a taketo nic som este nezazila. Mam taky pocit, akoby som bola pred nejakymi skuskami alebo pred niecim coho sa bojim a pri tom nic take, coho by som sa mala bat nie je.
Prosim poradte, co to moze byt.
Dakujem.
Sofia

sviečka

Mám 17 rokov. a mám vysoký tep, je mi na zvracanie už asi týžden a posledný den sa mi aj stažene dýcha a pichá ma v chrbtici..neviete čo by to mohlo byť? vopred dakujem :)

StanleyH

baby ak by sa vam to nezlepsilo a Dr vam nic nepoveda a len vynadaju, by som odporucil produkt na srdcovocievne problemy spojene s TK a cholesterolom a arytmiou. Vynikajuco sa osvedcil pri starych ludoch co maju taketo stavy a postupne nepotrebuju stabilizujuce tabletky. Vola sa HRT od Agel, tak si ho mozte vygooglit, ale v obchode neni k predaju ale len cez net a mohli by ste si ho objednat priamo. Cena je cca 70 ale je to ako zachrana v tazkych casoch ked ju mozte mat pri sebe. v Krabici je 30 ks sacikov, moze sa brat aj ako mesacna kura

coolka

búšenie srdca som mala nedávno, na EKG tep 106, a mala som aj bolesť chrbtice, hrudníka, a pichalo ma všade.. no moje tepy už 3 mesiace dosahujú 100 úderov za minutu... a tiež neviem čo sa so mnou deje...
ale mala by si ísť na interné vyšetrenie, mohlo by sa jednať o štítnu žlazu