HOlenie :D

linduska

lenka0202
Používam telový peeling z Body Basics s mandlovými škrupinkami. Ale myslím, že je to jedno aký. Proste telový peeling :)

lenka0202

linduska, aky peelingovy pripravok by si odporucila?

...tiez som mala problem so zarastanim chlpkov ked som si epilovala strojcekom a to az tak ze obcas som chlpky normalne vytlacala (ako ked si vytlacate pupak na tvari napr :) a s chlpkom siel este aj daky maz alebo ako to mam nazvat. No a mala som ich aj z toho svoje nohy velmi podrazdene

linduska

Pri depilácii voskovými pásikmi je nevýhoda, že chĺpky musia byť dlhšie. Epilátor zachytí aj kratšie chĺpky. A ak chĺpky zarastajú, stačí si raz za čas spraviť peeling a je po probléme.

petrussa

Voskové pásiky som skúšala teda ak myslíme tie isté( mám namysli, tie ktoré pošúchame medzi prstami, prilepíme a strhneme) Mám s nimi negatívne skúsenosti, strhla som si s nim skoro kožu, pokožku som mala veľmi podráždenú a nei som schopná vytrhnúť si tie pásiky sama. Tiež nedovolím aby mi to trhal niekto iný :D Ale depilátor teda ten- starý strojcek som zvládla :D

petrussa

Starý nebudem používať. Ten mi nerobil dobré. Práve preto som chcela zainvestovať do niečoho nového. Len som chcela vedieť či s ním nemáte skúsenosti.

User_37597

ja musim povedat ze to je ta najlepsia vec co clovek vymyslel.ja som nadmieru spokojna.redsie chlpky,niektore miesta sa narusili vytrhavanim a tak tam nerastu a nemusim to tak casto trhat ako holit...ziletku len na tu moju a nohy v lete.inak som verna len mojmu "odchlpovacu" :D

petrussa

Ja mám doma strašne starí, mama ho kúpila ešte keď som bola malá, skúšala som to sním, ale je to ten klasický iba sa tam pružina krúti dookola a zachytáva chlpky. Vôbec mi nezachytila tie maličké a chĺpky mi zarastali.Bolesť som prekonala, to mi nevadí.
Ide o to, že nechcem vyhodiť 100€ a nakoniec epilátor nepoužívať!