Očkovanie mačaťa

Príspevok v téme: Očkovanie mačaťa
VykInna

Dobrý den, prosím Vás, mám doma 2mesačnú mačičku.. Má 2mesiace a pár dní (dátum nar. 28.1.2011)Od jej chovateľky som dostala očkovací preukaz .... V nom má zazanemnané len 1 očkovanie PREUVAXOM(18.3) a o 3 týždne od očkovania máme prísť zase... No a moja otázka znie.... Sú tieto preočkovania drahé? Koľko stoja , a po troj násobnom preočkovaní, ako často treba ísť k veterinárovi? Už len raz za rok?

VykInna

Mačku , ktorú mám doma teda iba vo vnútri je perzskej rasy..... Práve v pondelok jej ideme vyzdvihnúť škrabadlo na poštu , ta dúfam že strihanie nebude potrebnéé.... alebo...?

viera86

jennie
ja mam doma sest maciek a ani jedna nema ostrihane pazure a nabytok nenicia, ide o to aku ma macku a na drapanie maju macky specialne podlozky a skrabadla

viera86

Purevax je kvalitna vakcina, nas ockovanie stoji asi 13-15 eur, besnota okolo 10 eur, ako u ktoreho veterinara. Ockuje sa len dvakrat, neviem po akom trojnasobnom si myslela, trojkombinacia sa preockuje ,besnota sa dava len raz a ano potom uz len raz za rok

jennie

ahoj ..no neviem ako je to s mackami ale mam psa...ockovanie vynde na tych 10 eur jedno + odcervovacie tabletky ale tie zozenies aj v lekarni za tych 2 eur..neviem ci mas macku v dome ale ak ano je dobre jej dat strihat pazure aby ti neponicila nabytok ale ak by si ju mala von nie je to potrebne lebo si ich obrusi pri chodzi..to stoji okolo 1 eura ale mozes si kupit klieste na to..k verinarovi staci ist na ockovanie pokial nebude mat nejake zdravotne problemy...veterinar ti pri ockovani povie kedy mas prist