neviem si vybrat slnecne okuliare

slamka.

na Zlatych pieskoch v shopping palace v predajni s okuliarmi je baba, ktoru to bavi a vie fakt dobre poradit, lenze neviem, ako sa ta predajna vola...je blizko toho baru, ktory ma pozlatene a postriebrene sedacky

jankaaaaaaaa

taktiez sa pridavam do skupiny zien, ktorym nesadnu ziadne okuliare :D ale raz som si vyskusala okuliare, ktore mi sadli. jedne jedine okuliare :D hned som ich kupila a strazim ich ako oko v hlave, lebo podobne som ani nevidela :D takze urcite ani vy nieste beznadejne pripady.. skusat, skusat, skusat :)

dobra vila

dnes sa nosi vsetko... takze fakt neverim, ze si nevies vybrat slnecne okuliare...niektore ti sediet musia :). ak je neochotna, jej chyba, pride o mozny zarobok. a ked ti nuka vsetko a vsekto ti sedi, bud rada, vyskusas si vsetko mozne a z toho ti uz nieco sadne :D a aj keby nie, NIE SI povinna nic kupit...pokojne hladaj a skusaj tolko, kolko chces, ale vravim, dnes sa nosi vsetko, tak smelo do toho.

žažiká

vsak si vezmi kamaratku alebo matku so sebou. Ja som si to myslela tiez ze mi ziadne nesedia ale vybrala som si, a drzim sa rovnakeho typu za kazdym...