Nestastna laska

Príspevok v téme: Nestastna laska
mala ritka

.. je mozne aby som myslela na byvaleho (moja prva laska) s ktorym som chodila rok pred minimalne 3 rokmi?.. teraz mam uz ineho rpiatela ktory ma velmi lubi ale ja neviem co k nemu citim.. mam sa s nim fajn.. konecne sa chcem usadit, cez tie tri roky mi bolo dlho.. je to v poriadku? mozem v kutiku duse este stale lubit byvaleho?? :(

elsa5.5

no,vdačnosť,náklonnosť....nie je láska aj ked niekedy je lepšia než s nejakým...,,môžeš ešte nájsť takého muža čo prekoná tu veľkú lásku,ale každý vzťah je iný,neznamená že s ním musíš ostať,rozhodnutie je zasa na tebe bud sa s ním rozísť a poobzerať sa po inom,alebo si nejako zvyknúť je to ťažké,ale hovorím aj ked nenájdeš muža ktorý sa vyrovná tomu jednoducho sa nájde taký do ktorého sa zamiluješ,nemôžeš porovnávať vzťahy každý je iný.......

mala ritka

citim k nemu vdaku naklonnost je ku mne naozaj dobry a dava mi vsetko co potrebujem aj v sexualnom zivote a spravi pre mna cokolvek.. mne to samozrejme lichoti.. ale keby som mala povedat pravdu tak neviem ci ho lubim.. strasne ho chcem lubit pretoze je to naozaj idealny chlap ktory dokaze skutocne milovat.. a nesklamat.. :(.. niekedy mam take prepinaky niekedy som psychicky na dne a uz neviem co mam dalej robit ale zas rpide pominie to a zas je vsetko v poriadku.. som rada ked som snim.. ale obcas myslim na byvaleho a bezdovodu sa rozpracem.. bola to naozaj taka velka laska ze ju neprekona uz ziadna ina?.. je to mozne? uz nikdy nebudem tak velmi milovat ako vtedy?.. som z toho zufala.. mam z toho bolave srdiecko

elsa5.5

môžeš zvlášť ked to bola velká láska,ale čo cítiš k tomu druhému?alebo si s ním len preto aby si nebola sama?aby si ho neťahala za nos a potom sa s ním aj tak rozídeš,alebo si pri ňom liečiš bolavé srdce?