chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

Helus

No ja idem v stredu s dcerou cvicit,1x tak som zvedava,a poobede do prace,dufam ze to zvladnem.Mozno ,ze to bude aj posledny krat,ona je nervacka na mna,musim byt potichucku,a nekecat pri nej.A ja som temperamentna a ukecana,na vsetko sa vypytujem,tak uvidime.Inac chodievam obcas plavat,doma lopta,a zahradkarcenie.

Helus

Simsa ja mam dnes ovocny den,tak ziadne vyvaranie okrem brokolicovej polievky nebude.Tesim sa,ze sa nam to pekne rozrasta,to bude radost chudnut dievcata .Inac dcera vcera zhresila,to som san az teraz dozvedela mala na obed rezen,zemiakovu kasu,a hovadziu polievku,komplet obed,ale dnes pokracuje v kolajach.

mima72

Ahoj Jani, to je pekný úbytok, za mesiac cez 7 kg..joj, už nech aj my máme prvý mesiac za sebou, samozrejme úspešne zvládnutý:-)

simsa

helus jasne ze nevadi..ale aj to je uspech predsa..hlavne ak sa citis super a aj na veciach citis, ze su ti volne..ja dufam, ze uz nezhresim..lebo fakt musim do plaviek schudnut..aky mas dneska den?

jana7177

Ahojte baby,ja mam dnes 1.vodny den,ale jem ovocie,lebo by mi bolo zle,inak to dodrziavam dost striktne,.Kilecka idu pekne dole,zatial -7.3kg,zajtra sa vsak pomeram a znovu odvazim.Tato dieta sa da v pohode zvladnut,ja si varim podla knihy,su to chutne receptiky.Je to super pocit,ked si nohavice,kt.boli pred mesiacom akurat,viete dat dole bez rozopnutia.:)Velmi vam drzim palce!:)

Helus

simsa ja viem,z nasej skupiny nikto neostal,komunikacia ziadna,tak som sa votrela do tejto od 18.4 dufam,ze nevadi,ja som zacinala zo 70 a v sobotu bola vaha 66.2.Ide mi to pomaly,ale ide,dcera dala dole od posledneho opytanioa celkovo 5 kil.Ale ona sem tam aj zhresi,ale chodi cvicit do studia.

ôôô 88

dobre ranecko joj ale som hladna no nevadi musim ist na tu trznicu lebo nemam doma nic len akurat jeblko som zjedla na tie ranajky a asi si idem spravit kuracie stehienka a vela vela salatu ku nemu tak drzim vsetkym palce jaj a ja vam tu dam mieri aby bol aj niaky dokaz ked schudnem vyska 178 kg 76
joj az sa hambim vam napisat ze obvod pasa no nevadi nasmejte sa 98cm
boky 105cm
hrudnik 106
nadlaktie 34
stehna 62
NO a to je vsetko tak neskoncim az kym nebudem mat zakladne mieri ze 90-60-90 xi xi tak drzte sa ahoj