co to ma znamenat?

Príspevok v téme: co to ma znamenat?
jeanny

nerozumiem tomu...najprv sa dlhu dobu stravujem uplne otrasne - nepravidelna strava (resp. pravidelna vkuse od rana do vecera), same sladkosti, najme vecer, cipsy, kopu peciva atd...vaha je relativne stabilna, semtam nejake to kilo hore alebo dole...no ale kedze je jar rozhodla som sa (znova) konecne sa zdravsie stravovat, jest pravidelne male porcie a proste dodrziavat rady co sa vsade pisu ako sa ma chudnut...a vysledok?? kilo navyse!!!
pre priklad cca moj jedalnicek: na ranajky nejaky celozrnny chlebik, potom ovocie, obed/vecera kuracie maso, ryba plus ryza alebo salat, pripadne polievka atd ale hlavne VYNECHANIE SLADKOSTI
viete mi niekto vysvetlit preco namna vseobecne pravidla chudnutia vobec nefunguju?

jeanny

mas pravdu asi sa moc pozorujem ale stve ma ze mi nejake sproste tri kila chybaju ku stastiu a ani tie neviem zhodit :(

jeanny

ze by to tak rychlo rozhodol? to by som musela dlhsiu dobu hladovat aby sa mi spomalil metabolizmu nie? ved vsade sa prave pise ze sa maju preto jest casto male porcie a hlavne nebyt hladny, a o to som sa snazila...a po takych 2500 a viac kalorii denne co som davala predtym by som cakala aspon tri kila dole...to sa mam zase zacat prezierat? alebo co mam robit

majkaaa

Môže to byť zadržaná voda,váha v určitých fázach mesiaca kolíše,pred menzesom to môže byť aj o dve-tri kilá viac. Nepozoruj sa tak úzkostlivo,pravidelná a vyvážená strava,pohyb k tomu a budeš sa cítiť dobre a aj váha pôjde dolu. Ale nie zo dňa na deň.