Neberie mi telefon

Príspevok v téme: Neberie mi telefon
Elisabethka

ahojte,mam taky problem..neviem,ci priatelovi leziem na nervy alebo co...lebo v psolednej dobe mam pocit,ze ho nezaujimam..neviem,ci je to..proste mu zavolam a skoro nikdy mi to nezdvihne hned a obcas ani nezavola spat a to mu nevolam 10krat za den..a ked takto nieco od neho potrebujem,obcas je to problem sa s nim ksontaktovat..poradte..neviem,dobre volam mu v psoeldnej odbe viacej kao predtym..ale neviem,co uz..snazim sa krotit,nepotrebuje vediet o vsetkom..ale trapi ma to..to je tak tazke zdvihnut mi telefon..

anjelik9

tak si zvykni byt samostana a nie mu 10x vyvolat ked nieco potrebujes zavolam raz a ked ma klipko tak ti zavola ked je co k comu a ma kredit ked nie tak zavolaj este raz ale nevyvolavaj mu jak stihacka :DDD

ververeka

mne osobne by teda velmi prekazalo keby mi priatel vyvolaval tak casto aniekolkokrat za den.
ked nedviham, tak by ma isto nasralo ked by mi kvoli prkotine vyvolaval aj 10x. mam dovod preco nedviham. a ked by mi to liezlo na nervy, tak by som mu to asi tiez dala nejako najavo a mozno sa citi tiez bombardovany telefonatmi. skus mu par dni nevolat, nech sa ozve sam, nech sa spyta co sa deje a uvidis.
vravim len za mna - mna by tym otravovanim a vyvolavanim kvoli blbostiam naozaj otravoval.

GA

Ahoj ja som mal s priateľkou podobný problém a tak som si povedal že dosť toho že jej musím vyvolávať ako veľvislancovi kambodže a na narodky som jej kúpil šnúrku na krk na ktorú si pripevní svoj phone a má ho stále pri sebe ale toje iné ako tvoj prípad tak ho skús troška ignorovať aj ty a uvidíš či ťa chce a bude ti volať on že mu chýbaš alebo je to len neuraz sa moťko čo zabúda na telefón :P