obhajoba bakalarky

axaaa

ach pane boze nestras skusim zavolat na studijne ze tam chcem predsedu katedry ktory na to pozre objektivne ale s mojim stastim..

ververeka

presne - je to jeho vizitka.
u nas su taki ludia co davaju velmi zle znanmky ludom z prac, ale su tym znami, takze ak aj on taky je, tak sa nemas coho bat, ak ho nevyfasujes ako predsedu komisie.

axaaa

ved to ze konzultant sa uz rozhodol, od neho podporu necakam..keby som chcela fx nezabijem tri mesiace svojho zivota pisanim prace, to som uz rovno ani odovzdavat nemusela..

katka...

Je divne, ze ti konzultant dal FX, ved ked si to s nim konzultovala, je to aj jeho vizitka. Ja som sa stretla s tym, ze spoluziaci dostali FX, ale od oponenta. A ten ich tak dal dole, ze to neobhajili. Musis sa na to dobre pripravit, lebo to budes mat velmi tazke obhajit, ak mas FX a E. Pretoze tvoj konzultant sa uz rozdhodol, ze praca nie je dobra. Ale drzim palce.

ververeka

niet nad hajzlov. nechodis nahodou na euba? tu ich je viac nez dost.

obhajoba prace je ta najlepsia cast statnic, takze sa na to nikto nepripravuje.
ak si pripravis nejaku fajn rec a popises im to, ukazes v tej praci a uvedies priklady, tak nemaju preco ti ju nedat. je to tvoja praca, venovala si sa jej. museli by ti tam najst naozaj nejake nedostatky aby ti to nedali.

axaaa

nedava to rozum, ale konzultant mi dal Fx, napriek tomu ze sme si 3 mesiace mailovali a pracu som konzultovala..nemam slov, vraj praca je vhodna na dalsie prepracovanie..oponenta som si nevyberala, bol mi prideleny, ten mi dal E, za co som vdacna lebo inak by ma nepripustili ani k obhajobe..len teraz obhajit pracu s takymi znamkami..som zrutena

ververeka

konzultant by ti nemal dat fx ak si k nemu chodila a odsuhlasil ti pracu. to nedava ani rozum. jedine ze by si tam nebola ani raz, absolutne sa o to nezaujimala a podobne.
oponenta si mozes vybrat sama a ak nie, tak som sa este nestretla s nikym kto by dal fx.

ja som mala na pracu zleho konzultanta, takze mi dal E aj ked mi hovoril dva dni predtym ze to je skvela praca. Oponenta som si vybrala ja a ten mi dal A alebo B.

Na statniciach som obhajila na B. Vobec sa nezaujimali o znamky od tych dvoch, skor im islo o to ako som to obhajila.

Drzim palce