Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

tinkatinka

mam manzela turka 12 rokov,byvala som s nim v Nemecku,Čechách,Turecku a teraz Slovensku,postavili sme si tu krásny dom a mame 4 deti.zažila som s nim strasne veľa dobrého aj zlého. manžel ma fyzicky priťahuje stále,lebo je velmi charizmatický a sexy.
podnikavý a velmi pracovitý a disciplinovany,rodina je úžasná,manzel ani jeho rodina nenosí šatky ani nechodia do mešity ani sa nemodlia,úplne moderní,citim sa tam ako u nás doma,manzel pije alkohol a spolu si aj sem tam pofajcime vodnú fajku.ja som katolicka a deti chodia v skole na náboženstvo a manzel s tym nemá problém.
takze ja milujem svojho manzela a on mňa, je sem tam výbušný,kedysi sme sa aj veľa hadali.dnes uz nie.takze zalezi velmi od kazdej osoby,ale ak je velmi nábožensky založený radsej ruky preč. moj je skoro ateista,ano verim ze niektorí su hovädá ale vela z nich sú inteligentní a citliví chlapi s ktorými vam bude dobre.

roberta1992

zaujimave nazory,..zle sa mi to vsetko citalo,a zdvilah sa mi zaludok pri citani nektorych negativnych pribehov.Vlastne zo zvedavosti som chcela precitat viac o tejto teme,lebo asi pred pol rokom som sa dala dokopy s chlapcom z Istanbulu.mam len 24 rokov, a studujem v Rime, v skole sme sa zoznamili.zacalo sa to s mileneckym vztahom ale nejak sme sa zacali motat,teda on ma dost blaznit,a mat pocity kumne, a tiez som sa namotala, a myslim ze ho milujem.V postlei je dobry milenec, asi najlepsi jakeho som kedysi mala, asi aj mi tak vyhovoval..okrem toho je naozaj pozorny,stara sa omna, proste nemam sa co stazovat zatial...vyzera byt seriozny, aj ked ma iba 25.po tychto 6 mes.som az zacala uvazovat ze co teraz dalej...chce ma zobrat domov k rodine vlete...neviem ci je to dobry napad...mam tolko "prekazok" a pochybnosti,hlavne ohladne nasich rozlycnych kultur, rodin, neviem ci bi ho moja rodina vedela prijat,proste pri vsetkych tychto otaznikoch a hlavne po citani tychto komentov sa citim naozaj zmatene,nevim comu mam verit,zle sami to vsetko citalo,lebo mam ho rada, a chcem verit ze by mi neublizil,a neni taky ako ostatni...:(

skuby3

Vidím nevedomosť vládne v tejto krajine. Ženy budú rýchlo degradovať, pokial budú mať sex s inými ako bielimy mužmi. Asi by mali študovať telegóniu. No čo už každého treba dať tam kde patrí.

Leona12345

zijem vo viedni 2roky oficialne... Pred tym som tiez chodila a spoznavala turkov jak vecsina ichnpozname hovada so vsetkym co ktomunpatry, tych nebudem rozoberat. Budem rozoberat frajera a najlepsieho priatela turka s cim mam skusenost. Najlepsi priatel v urcitom obdoby bol pre mna na 6mesiacov moj kolega. Vkuse sme spolu pracovali smialy sa cestovali za pracou vsetko. Bol super a spravil vsetko pre mna lebo bol zamilovany a bude cakat do smrti na mna. Nakupoval mi potraviny domov, pozical peniaze ked mi meskala vyplata, pomahal mi dost.. Boli sme dvojka ale on bol z turecka a 2roky tu vo viedni... Mal ma v hrsti lebo bol v mojom telefone a vedel moje tajomstva... A vtedy to zacalo psychicke tyranie a osvojivanie ako majetku a planoval spolocny zivot ze ma da na skolu a neviem co vsetko.. Bola som uz psychicky velmi na dne z toho ako som bola mys v pasci. Jedina zachrana bola ho nabonzovat v praci nech ma nejako znenavidi a sef ochrani... Prd z toho cakal ma pred domom a zbil... Tahalo sa to spolicajtmi ty nic nespravili a v praci sa mi nadalej vyhrazal az som odisla na slovensko spet... Potom som sa vratila ale nikto otom nevedel....len moja prva laska ktora bola dva roky predtym...takze som bola zase s byvalim turkom... Unho bol zaciatok davnejsie pred tym taky ze on ma chcel len na sex a az neskor som zistila ze ma zenu a dieta. Ale ja sprista zamilovana som aj tak chcela byt s nim... Potom sa on zacal zamilovavat a radsej to ukoncil kvoly dietatu (lebo zenu nemiloval). Maly sme pauzu pol roka a vtedy som bola v tej praci s tym kamaratom turkom(prvy pribeh hore co som pisala) ...a teraz sa vratim k rozpravaniu jak som sa vratila zo slovenska a zase bola s nim....takze on bol velminzamilovany sialene, zobral ma domov bratia o nas vedia vsetci ludia atd, vravy ze sa rozvadza zo zenou a odide spet do turecka s deckom(lebo to bolo manzelstvo z donutenia kvoly mame takze bez lasky a on ju nenavidi)... Pol roka nespaval nikdy doma ale u mna spolu byvame a sme cele dni spolu lebo je jak moj kliest. Tiez pomahal robil vsetko pre mna modre z neba...a potom to doslo obmedzovanie a chcel aby som posluchala stale az doteraz sa hadame kazdy druhy den... Vravela som az do dnes o je iny ako druhy on tu vyrastal v europe takze je iny aj ked rozpravame o vselijakych veciach je iny nez ostatny turci ale teraz to vidim ze ne.... Je rovnaky v krvy to ma... Okej mozno kebyze som prypravena uz na rodinunze viem on je ten pravy tak mozno by mi nevadili tie obmedzovania na stil turecka zena... Ale teraz mi to vadi... Nemilujem ho uz on to vie, sex nic len raz za mesiac dokazem s nim, ale on ma neneha len tak, raz sa chcel zabit som bola cela od neho od krvy. Potom ziarlivostne sceny zabije vsetkych chlapov co sa ozvu ku mne, nemozim nikde pracovat ani cvicit s chalanom a jeho frajerkou, pocas koncerzacie raz je chapavy potom zase nie psycho schyzofrenik ( jak citam na forach vsetci su taky)... On je uplne mimo lebo ja ho uz nelubim ale on to sposobil...a neviem ako sa ho mam zbavit... Asi zase utek na slovensko... Neda sa s nim raz mu vysvetlujem psycjologiu preco som taka preco on aby pochopil preco vsetko je a on aj pochopi a za pet minut zase vyhrazky ze urobi problemy atd...
Najlepsie je ked si spomeniem ako slm vrvela ze je iny ako ostatny.... Pritom je taky isty jak ten moj najlepsi kamarat a iny... Ano ty dobry turci su takyto na psychicke tyranie a hra na mys v pasci.... A druha varianta su devili co aj este mlatia zeny... Tiez take poznam... Poznam aj slovenky vydate a maju deti s nimi. Ano su super ale chodia po tiskovskych lokaloch a skusaju to na ine.aj oni ma upozornovali.. Ja to nechapem jak ta ich "laska" moze byt tak chorobna ze su jak blazni... Ale je to tak vzdy podobny styl jak pocuvam od ludi lebo na nete citam. Podobne pribehy...

Ja si myslim ze ak budem chciet rodinu uz tak dovreho turka si moze zena zobrat lebo tam nevzniknu hadky take co im vadia...
Ale ked neviete ci sa chcete uz usadit a mat rodinu tak nezacinajte si sturkom, cesta spet je tazka a plna utrpenia....su velmi lahko chorobne zamilovany...
Ale jedna zaujimavost ohladom podvdzania:
Moj bol pred tym suknickar ale jak ma spoznal je len so mnou, viem to lebo he so mnou vkuse dennodenne uz dlho byvame zijeme aj do prace mi chodi takze stale ho mam naociacha ja to nechcem ale co uz... Takze on nepodvadza.... ale ked ma dostane taku aku chce tak si myslim ze zacne podvadzat a bude to tak isto vyzerat ako s jeho zenou... Samozrejmost doma je moze si dovolovat musi zena posluchat a potom je on tiez jk cukrik ale aj tak si najde zade druhu....
Tak to je a som poucena. Myslela som si ze moj bol vinimka lebo fuh to bol pan človek s velkym srdcom a dobrak.... Ano ale v krvy ma skryte tu ziarlivost, majetnickost,šialenost a psychicke tyranie ked neni po jeho tak aby si ma vycvicil) aj ked ho nelubim ale neh si ma vycvici neh ostanem s nim budem posluchat len jeho ,zo strachom s inymi rozpravat ale hlavne ze som jeho a ma m ako majetok... Takze si myslim jak je vinzvyku u nich ze kvoly matke neopusti zenu a dieta, tý budu doma a vediet ze ma frajerku s ktorou byva... A takto to ostane a takto to robia vsetci....

Jane_003

Ja som s Turkom už rok, ale ako on hovorí, my spolu nechodíme. A to preto, lebo sa ešte dobre nepoznáme :) Pracujeme spolu, trávime spolu takmer všetok voľný čas, ale on má stále pocit, že sa ešte nepoznáme dosť na to, aby sme vôbec boli spolu. Poznám celú jeho rodinu, ktorá žije v meste a veľa jeho (tureckých) kamarátov a všetci tvrdia:,, Nezačínaj si s Turkom!\\\"
Jeho povaha je ok. Je trochu ukecaný a má veľké ego, ale inak je veľmi pracovitý a malé deti ho žerú.
Sex bol na začiatku hrôza, ale teraz je super.

Inak musím priznať, že on je asi trochu iný, pretože o žiadneho z našich tureckých kamarátov by som ani nezakopla. Dosť striedajú baby (alebo by aspoň chceli) a nevedia byť verní.

To je moja skúsenosť :)

Sandyka22

Ja mam manzela turka zijeme v oxforde v u.k,uz 5 rokov.A ano obcas sa aj my pohadame ale nemenila by som.som spokojna,ano je tvrdohlavy,ale aj ja proste obcas urobim kompromis ja a obcas musi on.ale je proste moj,neviem si ani predstavit ze teraz by som uz nebola s nim,je proste moj zivot,moje vsetko.klape to vsade,v posteli,vzivote,vsade.
Moji rodicia si doteraz nezvykli,ale jeho rodina je uzasna a nasi sa holt musia zmierit s tym a akceptovat ho;););););)

elifFFFFF

JA MAM DOBREHO PRIATELA NA NEHO NEOZEM NIC POVEDAT LEN JA MAM SKOR TEN ROBLEM ZE JEHO OTEC TO NECHCE AKCEPTOVAT ZE NIESOM TURECKA ZENA

Barbora12345

nejsu vsetci rovnaký. mam vztah s Turkom 6rokov. ten chlap je vynimocny! nie je ako ostatny! vzdicky su kecy ze muslimovia biju zeny a hovadi.. to je velka blbost... moj priatel nikdy na mna nezdvihol ruku! nikdy na mna nezvyšil hlas!!!!!!! nikdy by si to nedovolil... uplne super vychadzam s jeho rodinou. zijem v Turecku! som rada ze som sa s nim spoznala! ja len to som chcela povedat. netreba vsetkych hadzat do jedeho vreca ...... ;)