Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

mataBB

lala a ty si myslis ze ked ti tu niekto napise ze mal super vztah s turkom a sexoval paradne, ze aj ty na takeho natrafis?mozno natrafis na takeho ktory bude drevo a bude ta mlatit vzdy ked bude moct....

a co potom? povies mu ze na fore ti hovorili nieco ine?

Lala_19

Kvety zla
Ale ja sa nepytam na to co si myslite o nich alebo co ste poculi alebo citali.Ja sa pytam ake mate skusenosti bud v sexe alebo vo vztahoch.Ak nemas ziadne tak tu nepis:)Diki za info

Kvety zla

lala kto povedal ze vsetci turci su moslimovia?
jasne som napisala VACSINA. konkretne okolo 97 percent. co si myslim ze teda je vacsina. :)
len pre zaujimavost, krestanov je menej ako 0.2 percenta.

Lala_19

:) Tisic a jednu noc nepozeram a ani nezijem na Slovensku.Z toho co viem tak nie vsetci su moslimoovia.A pytam sa ake mate SKUSENOSTI nie domienky :) Dakujem

mataBB

no co ja viem, turci su sice moslimovia, ale su aj velmi liberalni oproti inym moslimskym krajinam..cize tam je to v pohode po tejto stranke

ale tiez mam pocit ze pozeras prilis seherezadu

Kvety zla

vacsina turkov je moslimskeho vierovyznania. cize si popozeraj po forach nazory zien na moslimov, vztah s nimi a podobne.
mimochodom... serialy klamu.
good luck.

AdamKrt

Co, Slovaci nestacia ? Niekto sa diva moc na Seherezadu, ze ? :) To co vysielaju je telenovela pre Europu, inak by sa to tu nepredavalo TV staniciam.