stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

User_37597

pozri 100 ludi 100 chuti...ja ti poviem na rovinu ze mne taky chlap nestoji ani za to aby som ho oplula ked si beha za inymi...niesom typ ze sa chcem pomstit a just spravim to iste...to zas nepride logicke mne...a prave preto ze mi za to nestoji nebudem s nim stracat cas a zbalim sa nech si robi co chce...ja mam plnohodnotny 3a pol rocny vztah a som spokojna...skrotene a naucene :D

Slobodna

áno, toto je najčastejšia chyba, ktorú ženy robia...nechajú vyhrať svoju konkurentku. bibisa a on povie:"Dobre teda" :)
vyhrážky a ultimáta totiž na chlapov neplatia a nielen na chlapov, neplatia ani na mňa. Pripadá mi to dosť úbohé.

User_37597

no vies co ja by som mu hned povedala: ak mienis s nou behat a smskovat stale tak si sem nastahuj ju adios!!!
nechat sa takto "urazat" a ponizovat ze on si beha za "kamoskou" tak to teda neee.

Slobodna

A ako mu chceš zabrániť v tom, aby sa s ňou stretával???!

čím viac budeš histericko-žiarlivou fúriou, tým viac jej nahrávaš. Si žena a žena je predsa rafinovaná. Ja sa riadim heslom "čo ty mne, to ja tebe". Proste ten druhý najskôr pochopí ako sa cítiš ak pocíti to isté čo ty. Jednoducho sa zahraj na to, že sa stretávaš aj ty s nejakým slobodným kamarátom, chodíte spolu na kávičky, veľa si sms-kujete ale určite nemá dôvod žiarliť, veď ty s ním nič nemáš a nemáš ani záujem...je si tebou moc istý, tak vystrkuje rožky a robí mu dobre záujem inej ženy. Vždy keď žena pocíti zmenšujúci sa záujem od svojho muža, musí sa mu urobiť vzácnou, musí nenápadne donútiť jej chlapa začať pochybovať, otriasť jeho istotou, žiarliť. No a ak sa jej to nepodarí v ňom vzbudiť, tak si môže byť na 100% istá, že ten jej na ňu kašle a potom nemá význam byť s takým mužom, je predsa toooľko chlapov, ktorí záujem mať budú. Čím viac mu budeš hovoriť čo a ako ti to vadí, tým viac to bude robiť. Zabudni na slová, prejdi k činom.

lulu007

dakujem vsetkym za rady...ja som si len potrebovala potvrdit ze ten hnev co pocitujem je opravneny!!!

Skusila som mu aj navrhnut aby ma s nou zoznamil...nenamietal, tak uvidime....

..jedno je mi vsak jasne, ze ONA ide po nom...viem ze priatel nema zaujem...ale nechat ich spolu stretavat sa sa mi zda riskantne!!!

Helus34

Ja viem je to tažke,tažke pre teba uverit,ty ho lubiš a preto ti to nedochadza,mne trvalo skoro tri roky,kym som pochopila a uverila že ma manžel podvadza,som mu take veci verila,,,teraz sa na tom už iba zasmejem,nap:som bola na nočnej a dcera mi neskoro večer vola,že mami oco nieje doma,,,,jeho klamstvo,,,som spal a zobudil som sa cely spoteny a šiel som si kupit flašku do tesca a potom som šiel spat na lavičku do prace,,,,a ja som mu to vtedy verila,,,,a nebolo to preto lebo som hlupa,ja som ho lubila a nechcela som uverit že je tam ina žena,sama nato prideš čo maš robit,,,NEPOTREBUJEš RADIT

milli11

SUHLASIM so skoro vsetkymi prispevkami podo mnou.
Podla mna je tvoje chovanie uplne normalne, podla mna si si dokonca zachovala az chladnu hlavu.
Aj moj byvaly hovoril, ze ma IBA kamosku, ktora ho vobec nepritahuje a potom som zistila, ze spolu chodia a mna klamal. To mal stastie, ze v tej chvili nebol pri mne. A ja som bola vraj ta extremne ziarliva. Mal aj ine kamosky, ale iba pri tejto sa mi nieco nepozdavalo.
A keby si skusila sa ho opytat, ci sa k nim nemozes pridat? Asi blbost, co?

BBella

tvoj priatel mal asi nehodu, spadol na hlavicku a teraz mu preskakuje. to co za debilina???ze extremne ziarliva??neviem ako by sa on tvaril, keby si sla po praci/po skole s kamaratom (hocijakym)a travila s nim cas az do noci. CHCELA BY SOM VIDIET JEHO POHLAD KEBY SI TAK DOSLA DOMOV, ZE "bola som len s kamosom, pojdem aj zajtra, ano zlatko???" v podstate je jedno ako dlho spolu travia cas na stretku - ci co to je, ale s tebou mi mal cas travit a nie s dajakou cudzou zenskou (no a co ze su spoluziaci zo strednej a ze kedysi po nej tuzil, ale nevyslo to) ja tomu svojmu by som zlamala krk keby som zistila ze sa stretava s dajakou "kamoskou" miesto toho aby somnou cas travil....(vrchol toho by bolo keby este po nej tuzil) mu povedz "dovi dopo" ked sa bude stretavat s nou, alebo nech vas zoznami, a budes chodit aj ty na tie stretka. Vsak on je cely den v praci a ty tak isto (alebo v skole) tak predsa musite byt niekedy spolu.
Prajem vela stastia