Stretli by ste sa s otcom, ktorý by vás opustil?

Príspevok v téme: Stretli by ste sa s otcom, ktorý by vás opustil?
chcem vedieť

Ahojte, chcela by som vedieť, či by ste dali svojmu otcovi druhú šancu, keby vás ako 10 ročné dieťa opustil, odišiel do zahraničia. Pred tým by ste s ním zažili veľa zážitkov ako rybačky, turistiku, lyžovačky, proste by ste s nim mali úžastny vzťah do momentu, kým by sa nerozviedol s vašou matkou. Keby sa napriek tomu snažil udržať s vami kontakt, ale vy (ja) by som ho odmietala a nechcela, žiadne dary, žiaden kontakt. A neskôr o takých 6 rokov by ste sa dozvedeli, že sa vracia naspäť na Slovensko a že mate šancu sa s nim stretnúť. Využili by ste túto možnosť? Ako by ste reagovali? Čo by ste mu povedali? Viem všetko je len na mne ako sa zachovám, ale zaujíma ma aj iný názor ako by ste reagovali? vopred ďakujem :)

Deee

Dala by som mu sancu, on sa predsa snazil cely cas o kontakt, chcel byt otcom aj na dialku, chcela by som vediet aky je teraz ako sa mu dari, ci moze do mojho zivota priniest nieco pozitivne, byt pre mna oporou, pomocou, ci je ten zaujem o mna skutocny alebo je za tym nieco ine...na zaklade toho by som sa rozhodla