Vyrastky kokolo posvy a konecnika!

Príspevok v téme: Vyrastky kokolo posvy a konecnika!
angie2011

Ahojte,

mate niekto skusenosti s vyrastkami okolo posvy a konecnika? Mam ich z vonkajsej strany. Na nete som citala ze to moze by kondylomy (genitalne bradavice) - neviem presne ci tieto dva nazvy vyjadruju to iste..... Nic ma avsak nesvrbi, ziaden vytok, nic, len mam tie vyrastky a uz mi nie je vsetko jedno po tom ako som si googlila co to moze byt....ku gynekelogicke som sice objednana ale az ku koncu mesiaca lebo ma dvolenku......a potom ja nemozem kvoli kramom...... No cele zle..... Ale ja uz mam vazne stresy z toho, prosim co mam robit? Viete mi pradit co by som si mala v lekarni kupit aby mi zmizli tie male vyrastky???? Asi by som sa ani holit tam dole nemla, ze? Asi to suvisi aj s oslabenou imunitou, nie? Som uz z toho na nery a v koncoch...........

angie2011

Myslite, ze mi pomoze aj moja vseobecna doktorka - ze mi moze predpisat daku mast alebo nieco na to? lebo moja gynekologicka je teraz mimo...... A ja to musim riesit co najskor.

A co hovorite na EPIGEN sprej (som na neho nadabila ked som googlila), ma niektora s tymto skusenosti, ci zabera?

Tak to bude zle ak sa nebude dat nic kupit bez predpisu..... :'(((((

macka26

je vela sposobov ako liecit kondylomy.. ani jeden nie je na doma a sama. vsetko pod dohladom. si nakazena hpv virusom ktory sposobuje aj kondylomy... a od niekoho si ich dostala. su na to maste, vypaluje sa to dusikom, alebo aj takym specialnym laserom... je to dlhy boj... k doktorke si zavolaj a vypytaj si termin, pretoze ak si to zanesies holenim alebo neviem cim aj dovnutra a budes mat vysev aj v posve vnutri tak to budes rada...

Nikoll2

Ahoj bohuzial kondylomy mam aj ja.
Chod ku gynekologovy.Isto ti predpise Wartec cream(ten mne nepomaha absolutne)je drahy a stoji za prd.
Ja idem skúsit teraz vypalovanie.Ak mas partnera tak mu to okamzite oznam,aby to aj on nemal a sex radsej neriskujte.Je to totizto prenosne.Posilnuj imunitu,jedz vela zeleniny cersstvej a radim aj tabletky Pearls YB.
Je to zdlhava liecba ja to uz mam 2 mesiace.Teraz uz sa to zlepsovalo a pred 4 dnami som si objavila par malickych aj vo vnutri :-((Takze chodim nestastna.
Drzim palceky,to zvladneme