Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

elsa5.5

vejva tak tak:)pár mesiacov s niekym chodiť ešte ženatým a čakať od toho niečo viac...je to jej problém a pokiaľ jej to nedôjde že chalan ju má len na zábavu tak je budú len roky utekať a stále bude čakať na nejaký zázrak...nakoniec aj tá žena raz na to príde a bude mať len hanbu

vejva

Ved to je jasne ja vravim stale ze ved co cakala mala skor mysliet nie teraz revat.Ja len si myslim ze tu pise ze uz zabuda ale neda sa jej to podla mna nechcem ju teda urazit ale ked sa jej uz ozval ci hnet neskocila na neho a zase je tam kde bola :o(
Tak ale to uz je jej problem

lioness_01

Simika, nebuď naivná... klame ženu, bude klamať aj teba....

ak je niekto schopný vo vzťahu klamať, tak to urobí v ktoromkoľvek vzťahu

elsa5.5

tak zabudni už Ti to dal jasne najavo ked sa neozval že v tom nemieni pokračovať išlo mu o chvíľkové pobavenie a teraz už má svoju rodinu ktorú nechce opustiť,má manželku dieťa a oni sú na 1.mieste...