Liečitelka

mamoria

aha, a este som si vsimla ze chces osobnu skusenot tak jasne ze s nou mam osobnu skusenost inak by som ti ju neodporucala. ja som k nej chodila s vaznym zivotnym problemom kedy sa mi rozsypal cely zivot a zacinala som byt chora uz aj telesne aj dusevne. aj som rozmyslala uz nad samovrazdou lebo som si myslela ze ta situacia sa neda nijako riesit. bola som uz predtym aj u ineho psychologa ale to mi nepomohlo. a potom som nasla jedno forum kde o nej pisali tak som to tiez vyzila. takze moja osobna skusenost je velmi dobra a odporucam ti ju.

memoria

jediny koho ti mozem poradit je dr. albertova luba z bratislavy. ona je liecitelka a zaroven aj psychologicka a pri takom vaznom probleme by ti urcite pomohla. vela si o nej najdes na internete tak nie je problem na nu najst kontakt.

rony226

ja ti poradim elicirka...aspon mozes vyplnit cas kym ti sem niekto napise...mas tu na fore taku moznost, ze "vyhladavanie v temach"...tam napis slovo "liecitel" a daj to hladat v nazvoch tem...zobrazi sa ich asi 30 a mozes veselo studovat

elicirka

ma skúsenosť niekto z dobrým-ou liečitelom alebo iné skúsenosti a príbehy ktoré môžu niekomu dať nadej na usmernenie s ich chorobou alebo len tak niekto poradí.