Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Nepodstatna

Tak som si namiesto toho jogurtu dala mozzarelu s paradajkami a poliala som to aj troškou olivového oleja .. mňam .. povodne som si k otmu chcela dať aj rožok ale to som nezvládla bála som sa čo by po ňom prišlo tak som to nechala tak snáď zajtra ... možno sa vám to zdá málo ale ja som dnes rada (výčitky v hlave úspešne potláčam ) a ešte som si pred večerou dala hrsť chrumiek !a teraz som bola na hodinku na kávu u sesedky a dala som si ju aj s mliečkom :) Ide mi to pomaly ale isto taký den som ešte nemala vždy keď som si povedala , že dnes to zvládnem tak som to poobede alebo večer dokašľala ... tak dúfam , že sa budem mocť zajtra tiež pochváliť ! :-) idem do toho aj zajtra a nebojím sa !

LETICIA

tak dufam, ze sa to pohne hore, lebo uz si pripadam ako lazar. akurat tu mam pri sebe jedneho kamosa, co hnackuje a ja uz mam dilemu aby som sa neobrala, lebo by som nechcela brusnu chripku a schudnut zase...

jajka001_

niekedy mam pocit ze som jedina osoba ktora sa normalne stravuje
r. chlieb maslo syr kava
d. jablko, bebe
o. velmi chutne rizito, so sampinonmi a syrom, zeleninovy salat, kofola
o. celozrnny rohlik, acidko
a uz sa tesim na veceru
lulu, hej,uhadla si, presne:)

Maoam

Leticia, mozno sa to pohne postupne, ale ty aspon jes, fakt sa snazis to je ine, ja som sice vzdy vedela, ze PPP je vazna psychicka porucha, ale po tom co tu citam, nadobudam dojem, ze schizofrenia alebo borderline porucha je oproti PPP nic! To je ovela ovela ovela vaznejsie a horsie, ako si ludia myslia, je to vazne psychiatricke ochorenie a to patri do ruk odbornikov :-((((. Je mi tych dievcat luto, ale podla mna teda tak to vyzera je PPP prepojena aj s inymi poruchami, depresie, uzkostne stavy, panicka porucha, nejaky mix vsetkeho tak to posobi.
Fakt wow, ake to ma rozmery, neviem ci taky clovek dokaze este jedneho dna v buducnosti mysliet inak? Ak je to ako zavislost na drogach alebo alkohole, tak clovek sa stane v najlepsom pripade abstinentom.

LETICIA

aspon by tie polievky mali zacat jest, ja ked zacnem den polievkou, mne je cely den fajn, ja som sa uz pytala preco tak jedia len mi neodpovedali, ze sama zelenina, ovocie, jasne ze aj to treba, ale nie stale len to, musli, kuskus, vlocky, ved si dajte normalne varene jelo, ale postupne, lebo urcite mate zaludky pokrutene.