Kam ten svet speje

WSDFGRFGHJ

ano presne Uhlie,,,o tom to je...to je Svet...niekto nas sem poslal aby sme sa trapili a riesili problemi civilizacie...niekto kto sa bavi na nas ucet

uhlie

MIX tu uz raz bol a nedopadlo to vobev dobre. Hovorilo sa tomu Babylon.Problem s rozmanitostou a pravami mensin a vselijakych skupin je v tom, ze clovek musi cely den premywlat nad tym, ci neuskodil nahodou nejakej mensine a nehadal sa s niekym, miesto toho , aby si robil svoju pracu a v klude sa nejakym smerom uberal. Navyse, ak sa niekto povazuje za mensinu, ako skupinu, znamena to, ze chce dosiahnut nieco ine, ako vacsina ostatnych ludi, to znamena, ze vznikaju problemy, namiesto vzajomnej spoluprace a dovery.

WSDFGRFGHJ

chladomor,trva to uz ticice rokov Moslimu budu a zostanu verny svojej viere...ved kolko je v nemecku Turkou a Arabou a neviem koho este,zaplavuju nas.....ale mi to este nevidime...nechceme vidiet...a ako jeden reporter sa pytal na ulici Moslima...co hovorite na smrt Bin Ladina? on im odpovedal...skoda pre vas...

chladomor

Oni sa určite raz zreformujú, keď sa trochu viac skonfrontujú s realitou. Sami zbadajú, že nebudú veľmi prosperovať, keď sa budú za každú cenu držať svojich zvykov. Napríklad tým, že ženy vytláčajú na okraj spoločnosti, určite prichádzajú o veľa.

WSDFGRFGHJ

chladomor ved o tom hovorim...budeme vsetci MIX...ako tatarka s kecupom...vsetci sa aj tak stretneme raz v jednej posleli...tak nejako to bolo predpovedane,,,kazdy s kazdym///

chladomor

Inak ešte nemám nič proti tomu, aby Afričania a Ázijčania prosperovali, len sa bojím, že keď to takto pôjde ďalej, biela rasa vymrie a to by bola asi škoda. Aj medzi Číňanmi alebo černochmi sa nájde zopár ľudí, ktorí sú mi výzorovo sympatickí, ale medzi belochmi je ich podstatne viac, takže preto sa mi nepáči predstava, že by bieli mali vyhynúť. Inak na tom asi niečo je, keď som prednedávnom videl reportáž o tom, že v Číne sú stále rozšírenejšie plastické operácie ľudí, ktorí sa chcú viac podobať na Európanov.

WSDFGRFGHJ

chladomor...moslimi nikdy svoju vieru nezradia a budu stale taky isty aky su teraz,never tomu ze sa zreformuju...NIKDY...maju to v krvi a to im nikto neverme,ziadna moderna doba...

WSDFGRFGHJ

adenka ale mi sa tu bavime o tom kto ma aky nazor a ako to skonci alebo ako to bude pokracovat....aj mne je jedno ...ci cerveny,zeleny alebo cierny...hlavne je ze budeme vsetci MIX