Nikdy som nemala frajera, 18r

Príspevok v téme: Nikdy som nemala frajera, 18r
Lea34

Ahojte , mám už 18 r a nikdy som inkoho nemala. Do 15 r mi to bolo jedno , vôbec som sa tým netrápila .. Potom ked si v 15r nasla moja najlepsia kamarátka priatela , zacala sa vo mne prejavovať závisť. Ked mi vravela ako sa bozkávajú,objímajú ... velmi som závidela .Vela kamarátiek už vtedy mali chlapca a ja nič . Trápilo ma to vtedy a trápi ma to aj teraz .. Predsa len už mám 18 rokov.. Som dosť skaredá tvárou , postavu mám peknú ... Co mám robiť ? .. velmi sa trápim .. Este aj moja 16rocna sestra ma už pol roka frajera .. Pritom vobec nesom uzavretá ani namyslená ani nic .. kedy ste mali vy prvéhu frajera/frajerku ?

vejva

uz sa ale ponizujes ja viem ze teraz napises ze nie ale to len preto lebo uz nevies ako z kola von ako v kazdej teme fakt by som chcela vediet kde robis ale viem ze mi to nepovies lebo to chcem vediet a teba to bavi natahovat ludi ale ja sa niako prenesiem ze to nebudem vediet ale ja chcem chcem chcem vediet kde pracujes prosim liones neposli ma do zadku povedz nebudz mala:-)))))))))))))))))))))))))))

lionesssssss

mimochodom, vejva, ty v tom tiež máš dosť guláš...

to, že nepoužívam HAK neznamená, že nepoužívam žiadnu ATK... či ty nerozlišuješ medzi HAK a ATK ako takou ?

ja som nepovedala, že nepoužívam ATK... iba že nepoužívam HAK... tak nepleť hrušky s jablkami

lionesssssss

vejva ??? my nežijeme v garsónke :))))

ale tak jasné, ak niekoho celé detstvo kontrolovali rodičia a nesmel si ani zatvoriť dvere na izbe, prípadne žiadne nemal , lebo mu rodičia zvesili, tak to potom chápem tvoju reakciu...

lionesssssss

áno, presne tak to je, slintám za každou žirafou, ktorá okolo mňa prejde... a práve preto sa mi zdá mojich 167 cm veľa... logické...absolútne logické :)))) že som na to neprišla skôr, vďaka excite, že si mi otvorila oči, ja neviem ako som si vôbec mohla doteraz myslieť, že preto by som chcela mať menej centimetrov, lebo by som vlastne chcela mať ešte viac...

už konečne viem, kde bola chyba a čo môjmu životu chýbalo... presne toto zistenie...

ešte raz ďakujem

vejva

IQa EQ je taky trosken rozdiel ale to je jedno no lioness pytam sa preto nato lebo uz viem preco neotehotnies na 100 percent ked vraj mas ine metody ako pouzivat HAK to bude ze asi ani ja by som neotehotnela ak by som mohla keby za dverami mi sliedi mamicka s tatinkom

Excita

Krasne, na Lioness sa neoplati vobec reagovat :-)
Zije vo vlastnom svete, tak jej ho nechajme... pise tu svoje nazory a chce, aby ju ludia za nich neukamenovali, no ona respektovat ine nazory sama nedokaze. ..zasmiala sa nad tym, ze som ju nazvala "tichou zenou", cim potvrdila, ze je taka neprijemna aj v realite a doslova si to uziva :-)
A ja, co mam 177cm a 54kg sa nad jej detinskou urazkou "2 metrova kobyla" len pousmejem, lebo dam ruku do ohna za to, ze patri presne k tym zenam, ktore si v duchu povedia "aj ja tak chcem raz vyzerat", ked okolo nich na ulici prejdem.

krasne.

lioness aj keby si robila s detmi v domove, ci s postihnutymi ludmi, to nic nemeni na veci ze nevies komunikovat minimalne na internete s ludmi v tazkostiach, s komplexami, nestastnymi atd.

alebo si kompenujes to, ze sa v realnom zivote nemozes takto prejavit tu na fore a si 100nasobne neprijemna. Aj to je moznost.

Kazdopadne sa spamataj, ak nechces ludom ublizovat.