Problem najst si vztah (20r.)

Príspevok v téme: Problem najst si vztah (20r.)
vulabi

Moj problem je jednoduchy, a zaroven specificky .. nedokazem si najst vazny vztah. Som mlady chalan a od 18r. som nemal znamost. Je uz pre mna frustrujuce, ked pocuvam ludi v mojom veku ako uz maju dlhodoby, fungujuci vztah. Naozaj som niekolko krat rozmyslal nad tym, cim to je ale na ziadnu odpoved som neprisiel.. nechcem tu vyzerat ako namysleny, ale zle urcite nevyzeram, sportujem, snazim sa byt mili a zdvorili k zenam.. tesil som sa ze ked pojdem na vysku, na intrak, ze sa to zmeni, ale nic z toho ... kopec dievcat uz bolo zadanych, a tie ktore neboli si na intraku nasli niekoho ineho. U vsetkych som mal len status "super kamarata". A to pritm nepatrim k ziadnym bojkom .. nemam problem nadviazat s babou kontakt, prihovorit sa vo vlaku ci na diskoteke .. len nikdy z toho nic nevzide .. neviem ci nemam na to tu charizmu alebo co, ale do tych spominanych 18r. som s tym problem nemal .. len zrazu som nejak dospel, zvaznel a uz to neni ako kedysi :( .. ja by som si uz naozaj chcel najst vaznu a serioznu znamost ale nedari sa mi .. ked som sa s tymto zdoveril ludom ktorym verim, vsetci mi povedali ze nech nikoho nehladam, ze ono to pride samo .. to mam cakat so zalozenymi rukami a cakat dokym mi nejaka kocka zaklope na celo ??

vulabi

genesis - plne suhlasim, najma s tvojim prvym prispevkom .. tiez moc neverim na tie kydy typu "vsak ono to pride samo"

aj co sa tyka toho ze chod sa zabavit von s kamosmi .. aj ked s nimi pojdem, stale som v jednej partii, s ktorou odidem aj domov. Ano, je moznost nadviazat kontakt s inou osobou - ale co ak ma ta osoba posle do p... a ja budem mesiac hladat svoje stratene sebavedomie ?? uz aj to sa mi raz stalo a bolo to fakt neprijemne

lost - vidis ty si si tu dokonca nasiel aj zensku to ta uz za muza chce :D

Threesha66

Nie to si ani nemyslim, ja si myslim ze sance maju vsetky povahy, vsetky typy ludi nie len taky inteligentny a pekny. Ale zalezi aj od daneho cloveka ako na sebe zapracuje pokial si mysli ze na nom je nieco co treba zmenit. Ten kto si veri tak dokaze omnoho viac ako taky co to hned hodi za hlavu a kasle na to.

Genesis

Threesha66:

k tomu len tolko nesuhlasim s tvojim nazorom .. nie ze by na nom nebolo trochu pravdy ale pravda to uplna bohuzial neni .. zahrna totiz len tie skupiny jedincov ktore si vymenovala tych skupin je ale daleko viac.

uspech cloveka v zivote (a aj pri hladani partnera) zavisi predovsetkym od jeho genetickej informacie .. v slovách bezneho cloveka to znie asi tak ze zdravy, pekny, inteligentny bude mat v tomto svete vzdy vacsie sance ako jeho opak za rovnakych podmienok ... inymi slovami nikto nie je strojcom vlastneho stastia pretoze tie najdolezitejsie veci v nasom zivote ovplyvnit nemozeme .. jedine co clovek moze je snazit sa v ramci svojich genetickych moznosti a bohuzial to je vela krat nedostatocne aj pri hladani partnera

Threesha66

Genesis: Vies preco je tolko ludi bez partnera? Lebo si bud nehladaju nikoho lebo si chcu "uzivat" alebo sedia doma v kutiku a miesto toho aby vysli von s kamosmi sa zabavit tak si radsej strachobne hovoria pre seba ze co ak si nikoho nenajdu, oni si urcite nikoho nenajdu. Su i ludia ktory si o sebe myslia az privelmi, moc dbaju o seba i o to ako sa chovaju a taktiez ich komunikacia, no necudujem sa ze potom nikto takych naivnych nechce. To ze vacsina pise ze casom to pride, tak ale len s tym ak si aj sam chlapec trochu pomoze.

Genesis

Clovece lost ty si tu tusim furt :)

netreba prepadat do depky .. je pravda ze zien je na svete menej ako chlapov a teda su na tom co sa tyka hladania partnera lepsie ale netreba uplne stracat nadej :) .. vela zien nastastie nema vkus na chlapov :) .. podobne je pravda aj pre chlapov takze z toho vyplyva ze nie je pravda ze si nepritazlivy jedinec nemoze nabalit pritazliveho jedinca :) pravda je iba to ze je to menej pravdepodobne ako keby bol pritazlivy jedinec. nepravdepodobne neznamena nemozne :)

lost

Genesis, nepotešil ste mně.... a ani jaaa vas nepotesim...

cize maju peniaze a ani tak si nevedia najst nikoho? :D

tak to je uz extremna smola teda :D

inac celkom dobre vediet.. aspon viem na com som :D

Genesis

haha pacia nazory typu ze ono to pride samo :) ... pride to prave vtedy ked to budes najmenej cakat a podobne blbosti :)

ludia to tu uvadzaju ako fakty ktore su jednoznacne pravdive :)

nechapem preco potom je tolko ludi bez partnera :)

poznam asi 4 nepritazlivych chlapov a 6 zien ... maju v rozmedzi od 27 do 35 ... vacsina z nich su panici alebo mali partnera len raz a ten ich opustil pre krajsieho jedinca ... mnoho z nich uz na hladanie partnera davno rezignovali a venuju sa bud sportu alebo pocitacovym hram a podobne ... tak sa pytam kde su tie najlepsie kusy prave pre nich ? kedze uz nehladaju uz hodne dlho tak podla vasich tvrdeni uz by mali mat uzasnych partnerov :) ... BTW tí ludia majú aj peniaze a dokonca vacsina z nich je velmi zabavna a komunikativna takze ziadni trtkovia s asocialnymi sklonmy ... jedine co im chyba je fyzicka krasa ktoru v tomto svete rozdava len ta ludra priroda .. a aj napriek tomu ze vela z nich sa s tym snazilo nieco urobit napr ze cvicili pekne sa obliekali atd aj tak to jednoducho nestacilo.

Kriky

Ale no tak, je to uplne normalne, raz prsi, raz je sucho. Ja som v puberte nemal problem teraz, mam, lebo som starsi (aj od teba o nieco) a uz su vsetci zadany, ozeneny... No a co, proste rob co ta bavi, neskoc hned na prve co sa ponukne len preto, lebo si teraz sam. Tie najlepsie kusy pridu sami, tak to je, mnohokrat som to zazil. Tie najlepsie zeny proste ani nevies ako, ked najmenej chces.