Alli tabletky

Veronika1804

Ahojte poradim vam ja som schudla s Jablčným octom ale v tabletach ale musia byt kombinovane +chrom+vlaknina je taky pripravok Medpharma-Jablcny ocot ,s tymto som schudla 10 kilo ale prvych 5 mesiac aj daco a potom uz pomaly kila dole.Ziadna dieta ziadne obmedzovania sladkeho a nuteny pohyb!Ale treba mat pravidelnu stavu ranajky,obed,vecera beru sa 2tbl.na obed a po vcery....to ci sa budete hybat je na vas ja som sa zo zaciatku nehybala a kludne som si vecer jedla cokoladu o 10tej :D Lenze! ak sa nato date nie kazdemu to zabera rovnako niekomu moze od toho viacej chutit jest ti bohuzial musia najst daco ine na chudnutie :D A ked uz schudnete najdite si cas aj na ten pohyb lebo ked schudnete je treba vyformovat svaly :D Ja ked sa na seba pozrem ako teraz vypadam a predtym som na seba hrda !!

Matka_T

Ahoj Kati :) ja som uzivala alli takmer pol roka a pekne som schudla 10 kg. Jedna z podmienok uzivania alli je ale mat BMI vyssie ako 28. Ja som mala BMI cez 30, takze nebol ziadny problem s chudnutim.