Môže zmatruovať aj štvorkár?

Moonika

Ja som zmaturovala :-)))) aj ked síce na čisté 3, ale hlavne, že som prešla... len ma to štve, že som si vytiahla blbé otázky ani pri jednom tahaní otázky som nemala šťastie na lahkú otázku.... a to ma mrzí, pretože som ostatné veľmi dobre vedela.
A dakujem vám, že ste mi držali palce :D

Moonika

Takže zajtra ma to čaká, teda poviem vám, že učiť som sa učila, guláš mám z toho riadný a strach aj ten je poriadne veľký, tak prosím držte mi palce... Dakujem :D

Excell

zmaturuje aj štvorkár, bez problémov, kedysi sa na strednú už trojkár nedostal, dnes na strednú pustia kde koho, potom to tak aj vyzerá

Moonika

ta3, tak to si dobrá, gratuluje, snad to bde aj moj prípad, bola by som veľmi rada, už by som to chcela mať za sebou, pretože ten stres to ne ozaj dosť zlé....
Hm, ved to sa bojím, že si vytiahnem nejakú blbú otázku, keby som tak vedela, že kde sa aká otázka nachádza, to by bolo super...

ta3

neboj nic Moonika, to mas teraz len taky pocit, ze to nezvladnes, lebo mas z maturity strach, to je normalne, mne dcera vecer pred bakalarskymi skuskami hystericky plakala do telefonu, ze ona to nespravi, ze nic nevie a ze na nic si nemoze spomenut, tak som ju poslala spat, aby sa hlavne dobre vyspala, ze vsetko zvladne a tak aj bolo, na druhy den mi telefonovala uz radostnym hlasom, ze dokonca excelovala, takze aj Ty sa ukludni, vsetko bude v poriadku a Lucia to napisala zabavne, ze ked nepreskocis, oni Ta prehodia cez latku, takze hlavu hore a ziadne strachy

lost

v 99% pripadoch neprejde ten co sa flakal cele 4 alebo celych 8 rokov :)
cize bezneho studenta, hoci aj 3-4kara v pohode pustia, ak povie aspon nieco.
pri totalne alebo totalne najhorsom povedia ze 'ok, no, prejdes na 4ku' :)
ale tak, maturita - ustna cast - to je cast kde sa da clekom obkecavat, ak to nie je vyslovvene zla tema, alebo tema ktora nejde obkecat.. (kde treba fakty)

viem ze to pocujes casto, ale ver mi :)) ze po maturite najdes 100x komplikovanejsie problemy :D cize toto zvladnes :) dont worry be happy :)

Moonika

reneSNV teba to kedy čaká? mna až o týžden....
jajka a lucia, tak potom čo tí čo nezmaturovali? ako je to možné, že neprešli, že išli aj v septembri, ved to už potom ozaj nechápem....

lucia22

Je to takto: "Keď nepreskočíš, prehodia ťa" takže nemaj obavy ;) a btw. hádam si riaditeľka nebude robiť hanbu, že niekto z jej školy nezmaturoval...