fantazirujem...privelmi?

Príspevok v téme: fantazirujem...privelmi?
snilka

ahojte..mam osemnast..a odkedy som vstupila do puberty teda ked som zacala do nej vchadzat, tak mam vo zvyku fantazirovat..ked idem spat a tak.nejedna sa o sex skor by som povedala ze on je len obcas sucastou toho ako rozmyslamo svojom zivote, doslova si vymyslam kadejake pribehy, zamilovane afery popri praci a tak..aj mam pocit ze mi to pomaha k spanku. nie je noci kedy by som nezaspala bez toho ze nad niecim takym premyslam..je to nenormalne? :-//

eklhaft

Uzivaj si tych fantazii , ked budes mat partnera a povies mu o nich a on Ti ich splni , budes mat zas nove ,cim budes stale obohacovat svoj sexualny zivot ..pekneeee

alibi

ked som bola v tvojom veku tak som chodila niekedy aj na 3hodinove prechadzky kde som fantazirovala...ale neskutocne :) bolo to krasne... teraz mi to uz nejde a mrzi ma to tak si to uzivaj :)

nojom

ano je to normalne, kadejaky predstavy a tak, kazdy clovek ich ma a su fakt rozne, ani by si neverila ake mozu mat ludia fantazirovanie :) ale nenech sa tym ovplyvnovat v ,,realite,,. ako pises nejake ,,zamilovane afery,, a tak, urcite kadejake predstavy o frajerovi, a pravdepodobobne nerealne, potom by si mohla byt len sklamana, a z hocicoho, nielen z frajera. tak pozor na to. ale po nociach fantaziruj kolko chces :) je to fajn:)