Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

lionesssssss

mali by sme si začať užívať, lebo v sobotu je koniec sveta... ja som to teda len pred chvíľou zistila.... kokos, a to som ešte toho tak málo zažila...

lost

smajliQa

ale myslel som tak, ze kupim suroviny a uvarim cerstve ceresne :D teda ze sa mi objavia v hrnci :D

jajka001_

este nie este nie :)
neviem ci to bude mat vyznam ak tam nebude to susene mlieko, lebo susene mlieko a mlieko v prasku to je asi nieco ine, no to co mam ja je nejaky "prasok" nieco v style kakaa..ale to ma asi brutalnu vahu na chuti, kedze tam ide az 1/2 kila...