Vytok u dievčatka

Príspevok v téme: Vytok u dievčatka
erika1020

Ahojte mamičky, mám 6 rocnu dcerku,dnes sme boli na urologii lebo ju boli brusko,a tam zistili že je všetko v poriadku,moč mala tak isto dobry,ked sme sa vratili z nemocnice,nevyšetrovali ju iba ultrazvuk bol robeny, som zistila, že ma zlty vytok na nohavickach prezliekla som jej nohavicky,a asi po dvoch hodinkach zase,lebo zase boli spinave,ale už ne tak ako rano, a večer som jej urobila sedaci harmancekovy kupel, ten vytok mala z dola,ne z moču, poradte mi,co mam robit,už mi je trapne chodit kazdy den do nemocnice,ma s tym niekto skusenosť? budem rada za každu odpoveď

erika1020

dakujem za radu,ale u nas asi detska gynekologicka neni som z maleho mesta, ten canesten mam doma,necham ju doma nepustim do skolky a posledujem to,dakujem za radu

Nelina27

ahoj erika, mozno ste mali zajst skor na detsku gynekologiu, moze to byt mykoza alebo aj bakterialna infekcia, kazdopadne jej nasad aspon nejake dobre probiotika, pripadne skus masticku Canesten pouzit na vonkajsie casti, dostanes ju kupit aj bez receptu... dcerka nema svrbenie , okrem toho vytoku? nemusis hned utekat do nemocnice, ved zajdi najskor za vasou pediatrickou, co ti povie...