Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

Sakorytnacka

Ja som mala velky problem s tym ze som tuzila mat krasne biele zubky ako z Hollywoodskych filmov, mala som však krivé a zlte zuby. Moja filozofia bola, ze aj ked su krive, ale hlavne nech su biele, lebo oslnivo biele zuby uputaju pozornost na tolko, ze to, ze su trochu krive nik za tu kratku chvilu usmevu nespozoruje :-D Strojcek na zuby som nechcela, lebo som uz dost velka na to. Pouzivala som teda na bielenie zubov bieliace pasiky 3D Crest Glamorous White a odvtedy mam hollywoodsky vysnivany usmev :-) Pasiky mi zuby vybielili, neposkodili, zuby nescitliveli (avsak musim podotknut, ze nikdy som nemala ziadnu plombu, ani zubny kaz, takze zalezi aj od stavu zubov dotycneho). V baleni bolo 19 pasikov Glamours White a bolo treba nechat posobit 30 minut (tu som nepocitovala ziadnu citlivost, ani neprijemne pocity) a 1 pasik Supreme Flexfit bolo treba nechat posobit 60 minut (toto bolo voči zubom agresivnejsie a zuby z toho boleli, ale kedze bol v baleni len 1ks tak sa dalo zniest). Ako doplnok som si kupila este zubnu pastu 3D Crest Glamorous White a ked mam cas na dlhsie a dokladnejsie cistenie zubov, tak ju pouzijem (setrim nou lebo je draha) :-D kedze chodievam do televizie, tak biele zubky boli pre mna nutnosť a za lacny peniaz -vyslo ma to dokopy okolo 80€ (oproti ambulantnym drahym nesetrnym zakrokom) sa mi podarilo mat pekny usmev :-) pasiky som objednavala zo stránky www.bieliace-pasiky.com :-)... vrelo odporucam, nemate co stratit!

Tusan

Tak nic, kazdy si tie recenzie sam moze najst v e.shope, ktory pasiky predava alebo priamo na heureke. Naozaj zbytocne hladat pravdu v takychto anonymnych diskusiach na internete, akou je aj táto, ked sa daju pozriet recenzie overenych zakaznikov na heureke...

Tusan

Ja by som neveril takymto diskusnym vymyslom anonymov ako je v tejto diskusii pan Viktor... Je to anonym, ktory si celu tuto jeho "skusenost" pravdepodobne len vymyslel, prispevok je napisany ako by ho pisal nejaky zubar a lakal ludi do svojej ambulancie na bielenie 4x silnejsou davkou peroxidu, ktora je urcite "super", lebo stoji 400 eur...
Ludia, necitajte taketo nezmyselne ANONYMNE internetove diskusie, sem moze hocijaky blud napisat uplne kazdy, aj záškodník, aj laik a pod. Radsej si precitajte recenzie overenych zakaznikov, ktori tie pasiky NAOZAJ ZAKUPILI a NAOZAJ VYSKUSALI. Ja tam nevidim negativne recenzie, je tam len velke mnozstvo pozitivnych skusenosti:

-odkaz odstránený-

Ak sa vám mália slovenske recenzie, precitajte si aj české:

obchody.heureka.cz

Su to recenzie, ktore mozu pisat len ludia, ktori naozaj pasiky v tom obchode kupili. Recenziu tam nemoze napisat ziadny pochybný anonym, kedze taky dotaznik pride na mail 10 dni po objednavke len tomu, kto naozaj v obchode urobil objednavku. Obchod nema ako vymazat negativnu recenziu, kedze recenzie spravuje tretia strana = nestranný portál heureka.sk. Takze naco tu riesit bludy anonymov, ked si mozeme precitat skutocne nazory skutocnych pouzivatelov pasikov...?...

Viktor - vysvetlenie pre ostatnych, kedze "Viktor" pravdepodobne ako "p.zubarka/p.zubar" vie o co ide. Tá priesvitna sklovina - mal si ju uz predtym ako si bielil pasikmi. Je chemicky nemozne, aby pasiky sklovinu erodovali. Priesvitnu sklovinu si mal uz predtym a teraz ju je vidiet, kedze ti pasiky odhadili vrstvu farbiv zo zubov, odkryli ti tak to, co si predtym nevidel = erodovanu sklovinu. Taka erodovana sklovina je bezna vec a ma ju asi kazdy clovek (aj ked nie kazdy ju vidi, pretoze vela ludi sa o zuby nestará a nema ich biele), sklovina eroduje napriklad pri pití coca coly, napojov s kyselinou fosforecnou (vacsina bublink.napojov) ci jedení citrusovych plodov. Zvalovat to na pasiky je detinské...

Viktor

Do produkto od Crestu som investoval cca 100 eur. Kúpil som si pásiky proffesional effect a aj dve zubné pasty. Všetko som dodržal, používal som ich tak ako som mal (nepijem kávu, nefajčím ) no s výsledkom som NENI SPOKOJNÝ. Dokonca mám taký pocit že zuby ( hlavne predné tesáky ) sa stali ako keby priesvitné pri koncoch a po stranách. O cca týždeň idem k zubárke tak čakám že mi povie že som hlúpy že som na niečo také naletel a nechal si zničiť zuby.

K vybieleniu, zuby určite o nejaky odtien vybledli, to niet pochýb ale nieje to žiadna žiaryvá biela ako sa prezentuje na stránkach crestu alebo na produktoch. Pre mňa dalšie zavádzanie.

Čiže ak by som si mal druhý krát vybrať, určite navštívim zubára a nechám si zuby vybieliť u neho, doplatil by som si pár eur no efekt by bol ani lepší, a hlavne zuby by sa mi nepoškodili.

Z dôvodov aké som opísal vyžšie teda výrobky Crest s vlastnej skúsenosti NEODPORÚČAM!!

Zuzik123

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či to pomôže ľuďom, ktorí majú žltú sklovinu ...ja ju mám totiž od malička a mám s tým veľký problém hanbím sa totiž zasmiať s otvorenými ústami ..veľmi túžim po bielom žiariacom úsmeve :/ ďakujem za odpovede

Janka 87

No nič, ani ja som nestihla objednať..pred tým som objednávala na bieliacepásiky .com ,ale očividne ich už vypredali kedže niesu v ponuke myslím tie Supreme Profesional.. skúsim tam napísať a uvidíme kedy opäť raz bude možnosť si ich objednať..