B4 color remover

suns

fifiBB - tak to si mala stastie :) moje su tiez spinave blond, medova farba :) ale farbim si uz 2 roky na tmavo..
neviem, preco mi to 1x nechytilo.. ako sa ta farba vyvijala, tiez som mala bielo - oranzove vlasy :D ale po sprche ( tiez 30 minut zmyvania ) zrazu nic.. len melir sa mi trosku zosvetlil.. a vlasy isli do bledohneda, ale ziadna extra zmena.. chcela by som spat svetle vlasy, ale neviem, aku moznost si mam vybrat.. ci radsej pouzit este raz B4, a potom nafarbit na blond, alebo pouzit bleach - teda zosvetlovac a potom si tiez hodit farbu blond ( lebo ten zosvetlovac mi urcite nechyti pekne).. neviem, asi lepsie pre vlasy by bolo nedat si zosvetlovac ale iba ten B4.. ale co ak to zase nebude fungovat? to si potom uz naozaj dam ten zosvetlovac..
velmi chcem byt znova blond, lebo teraz zijem v londone a nemam chut kazde 2 tyzdne farbit sa na tmavo.. a uz je cas byt spät blond :) uz mi to chyba :) diky za odpoved :)))

fifiBB

ahojte
B4 color som vyskúšala, mala som medové vlasy na ktoré som si hodila hnedú a chytila tmavo, tak som dala B4 color remover, ale pozor kočky , vlasky si pre tým ako si to idete dávať poriadne zmyte, nechytá na vlasy po tužidlách, géloch, nezmývatelných kondicioneroch, lakoch, uhladzovacích krémoch, len na čistý vlas.A ten návod na používanie je teda masaker, tolko zmývania, počas toho procesu mi vlasy hádzali rozne farby, najprv som to mala uplne blond, zmývala som dalej a výsledný efekt bol medová farba ale iná, taká s teplejšími odtienmi by som povedala.Vlasy som vobec nemohla rozčesať, tak som si dala kondicioner určený do vlhkých vlasov, sa zdalo že mi to total vlasy zničilo, ale nie..ked vyschli boli hladké nie ako po peroxide.

User_37597

ako je mozne ze postiahnuti farby ma clovek vlasy o minimalne 4 stupne bledsie a po tyzdni a viac ich ma o stupen dva zas tmave???teraz budte mudre baby?

jankaaaaaaaaa

mozno po druhom pouziti removeru nebudes potrebovat uz ziadnu farbu a budes mat svoje prirodzene. ale keby si aj potrebovala este zosvetlit, tak je to lepsie ako zosvetlovat tmavsiu hnedu , lebo na nu potrebujes silnejsi zosvetlovac

suns

tak zeby som skusila este raz ten remover a potom na "to" blond farbu? myslis ze to chyti?
lebo cenovo je to to iste, len ten bleach je vacsie riziko :D

jankaaaaaaaaa

ja na tvojom mieste, by som este raz skusila ten remover.. lebo predsa odfarbit vlasy zosvetlovacom nieje moc vyhra.. mne to dost znicilo vlasy.

suns

jankaaaa, tak nejako som rozmyslala aj ja..
totiz ked mi kadernicka 1x zafarbila moje blond na hnede, tak to bola bledsia hneda, ktora sa dost vymyvala, vzdy som mala hnedu vanu :P ale po nejakom mesiaci uz ten vlas do seba nasiakol pigmenty, takze uz drzala farba lepsie.. potom som nejako presla na taku bleducko hnedu, az medovu farbu, ale ta sa mi na sebe nepacila, tak som si zacala farbit vlasy doma.. vzdy len Loreal.. kupila som si hnedu farbu, ktora mi chytila na velmi tmavo hnedu.. az som si vsimla na krabicke, ze ak farbu necham posobit viac ako 10 minut, tak ma tendenciu stmavnut.. lenze vies, akonahle som si kupila bledohnedu, dopadlo to tak, ze konce vlasom (mam ich dlhsie) zostali tmavohnede a moje svetle korienky sa zafarbili na bleducko hnedo, tak ako na krabicke.. takze co mi ostavalo? kupovat si stale tmavohnedu farbu (kvoli blond korienkom).. takze moj vlas je uz tak nasiaknuty, ze to bude dlhy proces ist spat na bledo..
a na youtube som videla rozne katastrofy, ale tak za to si baby mozu samy.. preto nechcem spravit spravit nejaku chybu..
teraz mam asi centimeter vyrastene svoje blede, ale celkovu farbu mam hnedu a spodky vlasov trosku tmavsie (nie cierne) a v tom mam taky svetlohnedy az medeny melir, takze to nie je az take hrozne, ale samozrejme cesticku si nemozem dat, lebo vyzeram ako sediva babicka :D budem este premyslat, co spravim.. ale mozno by som si dala este jeden odstranovac farby.. alebo mam doma kupeny Bleach, normalne zosvetlovac, uplne biela blond, vraj zosvetli o 6 odtienov, to je najsilnejsi na trhu.. je to Loreal, tak neviem, mohla by som to risknut, odfarbit si s tym vlasy a potom naniest nejaku blond FARBU.. ta by mi vykorigovala odtien vlasov, nech niesu zlte, oranzove a tak.. myslim, ze zosvetlovac mi ten melir vytiahne do nejakej inej farby, takkze to nebude jednotne, ale po naneseni farby sa to podla mna spravi.. len neviem, ci spravim dobre, urcite chcem byt blond, aby som stale nemusela farbit po 2 tyzdnoch.. ale nechcem spravit blbost a nechcem dopadnut zle. ked budem mat najblizsie 2 dni za sebou volno, asi to skusim :) uvidime :) je to dost velky krok.. co by si spravila? ty si tiez blond :)

jankaaaaaaaaa

suns: zoslvetlujuce blond su urcene na odfarbenie vlasov, preto musis pocitat s tym ze vlasy budu oranzovo zlte. na zafarbenie vlasov na peknu blond, su blond farby, nie zosvetlovace. ak si dlhe roky farbis stale na tmavo, kup si silny odfarbovac, ktory zosvetli o 7-12odtienov, tu na slovensku je taky napr. SYOSS zosvetlovac. ak nemas teraz rovnomernu farbu vlasov,pravdepodobne ju nebudes mat ani po odfarbeni
ten remover ti mozno preto neodstranil tu farbu lebo tych tmavych pigmetov tam uz mas vela kedze mas svoje vlasy svetle, tak tej tmavej je tam vela.. mozno by si mohla skusit este raz ten remover..