mam ho pozvat na rande ja?

milli11

rofl, to "budes to mat za sebou", mi znie, ako by som isla na vytrhnutie zuba. Ale tak sa aj citim, normalne to vo mne vrie a to sa ho len chystam opytat, si neviem predstavit, co bude, az ho stretnem.

rofl

milli len lezbicky alebo gayovia a rozvedena matka so starou matkou je predsa len rozdiel. minimalne vo vztahovej rovine a zhladiska nejakej hierarchie.

sansara

Ahoj milli...nečítala som reakcie, čo sú tu, ale Ja som dosť živočíšna impulzívna a zväčša robím to, čo práve cítim a ako to práve vnímam prežívam. Takže naplánovať si môžem čokoľvek, ale ak práve vtedy mi moje vnútro, 6 zmysel, "tušák" hovorí nie, tak proste nie)))) A zas inokedy robím konám veci, na ktoré by som inokedy ani netrúfala dúfať, myslieť na ne a nie to ešte urobiť uskutočniť)))) Takže urob milli tak, ako to cítiš. Mne sa to v živote dosť vypláca a všetko - čiže všetky skúsenosti nás ako ľudí posúvajú vpred. Takže nemáš čo stratiť, skôr naopak - získať môžeš všetko ;) A ak sa dočkáš prípadného odmietnutia, aj to ťa posunie vpred, lebo aspoň nebudeš svoj vzácny a drahocenný čas zamestnávať zbytočnými nádejami čo by bolo keby a dáš šancu niečomu inému, čo Ti to stonásobne vráti späť. A ako sa hovorí, odvážnemu šťastie praje))

milli11

Inak, mne sa uz stalo, ze po mne isli zeny, asi lesbicky. Dala som im vsak jasne najavo, ze nemaju sancu.
Ked ste uz nacali temu homosexuali a dieta. Ste proti tomu, aby dve lesbicky vychovavali dieta. A co ptom situacia, ked zena porodi dieta, ale chlap ju opusti? A ona ostane byvat napriklad u sestry alebo matky, lebo sama nema na najom? Ak potom to dieta vychovavaju iba zeny, vtedy to nevadi?
Inak, lost, s tym zabitim si bol blizko. Uz ani neviem, ktore prispevky su pre mna. Esteze som najedena, vtedy sa mi nic nechce. Ale mohli by sme sa vratit k teme. Teda, ako nabrat odvahu oslovit heterosexualneho chlapa?

rofl

lost ale ono to tak vlastne je. interupcia = pravo nemat dieta, ktore je uz na ceste. ale v principe suhlasim. ale staci v tejto teme.

rofl

no milli, tak neviem ako sa to s vami vyvija ale ak ho pozves niekam, a povies mu ako sa veci maju, aspon budes vediet na com si. budes to mat za sebou.

lost

rofl - mat dieta by nemalo byt pravo v prvom rade :)

(uz fakt posledny prispevok na tuto temu odomna :D len mi to nedalo...)_

jajka001_

myslim ze v česku to uz povoluju?
a v amerike uz asi fičí
este tak dve zeny, to si viem predstavit ale dva muzi hm. aj tie dve zeny uz musi byt cudne ked to to dieta zacne chapat, objatia bozky ine veci. dieta nie je hracka. ved uvidime ked odrastu, a vydaju knizku o tom :) aky to ma na nich dopad

rofl

zalezi od toho ako vnimas rodinu. homosexualy nemozu za to, ze nemaju prirodzenu moznost mat dieta. a nie kazde dieta ma moznost vyrastat v kompletnej funkcnej rodine. takze z tohto hladiska ak by dokazali rodinu nahradit a nemalo by to negativny dopad na dieta, tak preco nie? ale odbornik nie som. no a vlastne negativny dopad by tam bol. tomu dietatu by sa urcite posmievali, takze o traumu by malo postarane.