Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

lost

euba

jasne, kludne ja offtopic :)

pravdupovediac, mna tato otazka nezaujima, avsak rozoberala sa v teme od milli11 a tak som sa len snazil odlahcit tu temu a odfiltrovat tuto :D

a inac, k tvojej otazke.. myslim ze je to tiez kapanek nebezpecne... predsa len, ak je len rodic 1 - vyzera to divne. respektive... dieta ma len jedneho.. na koho sa prilis naviaze... nema dvoch.. nema "muzskeho kamarata a zensku kamaratku"...

ale nechcem porovnavat ci je to lepsie alebo horsie ako rodicia s rovnakym pohlavim :) (mozno o par percent lepsie :D i ked - nerozmyslal som nad tym velmi dlho a intenzivne matematicky :) )

vevericka

fanfalina..takze ak aj heteropar nedokaze splodit potomka, nemaju mat deti????
ak poznate osobne homosexulany par par, viete, ze su uplne normalni (pokial jeden z nich, teraz myslim chlapov, nie je vylozeny este aj metrosexual:) )

euba

vzhladom nato, ze sa tu objavilo tolko odporcov inej ako klasickej rodiny(muz zena) by ma zaujimala odpoved na otazku: "Schvalujete adopciu dietata clovekom zijucim single(rozumej: bez partnera)"

Dokaze taktyo clovek vyhovat psych. aj fyz. zdraveho jedinca?

dufam, ze mi lost odpusti jemny offtopic:)

sio

Nuz ludkovia o.k priama otazka jasna odpoved!!!

Co ak prave vase dieta ktore vychovavate by malo problem s orientaciou.!

Co mi napisete na to:V jednom diely modreho z neba bol par ktory sa bral v cechach nuz krasa atam bola matka ktora sice neziarila stastim ale v pohode sa objavila na obrazovke a povedala aj tak je to moje dieta.Zmierila sa s tym a chcela pre svoje dieta stastie.Deti si neadoptuju lebo radsej ako primat okolie a ich blbe keci kupia si psa ci macku a maju pokoj.Nebojte sa toto budeme ako slovaci riesit dalsich 50 rokou cesy su vyspelejsi maju aspon toleranciu zi a nechaj zit-Tam sa neohanaju zauzivanym alebo krestanstvom maju pary ktore su registrovane a jednoducho ziju si zivot ktory im nadelili zhora.Je to clovek ako vy ostatny naje sa ,napije sa a lahne si spat mozno k inemu pohlaviu ako vy ale prezivaju vsetko rovnako,trapia sa ,pracuju,smeju sa i placu a jediny fakt zomru presne tak ako aj hetero.

panča

aha, teraz si to zabila - je mi jasne, ze sa v problematike vyznas . Argument google vysvetlil vsetko..tak sa radsej drz toho, ze ked ma niekto iny nazor ako ty, tak ho posles pod sprchu (ako mna).

Boh nas chran, ked takito ludia raz zasadnu do parlamentnych lavic a budu rozhodovat o nasich zivotoch

panča

nechcem, aby to vyzeralo ze tu stale menim identitu -nepodarilo sa mi prihlasit pod mojim nickom, tak zostanem pri panči

dostala som odpoved, ze viem preco ...nie neviem. Chcela som odpoved na tie nasledky, mam si ich domysliet.... Tak bud sa bavim na rovinu a mam argumenty a nazory, za ktorymi si stojim, alebo som radsej ticho. A aby sme sa nechytali slovicok, tak pre mna v tejto teme tradicny rodic, vzorovy ci modelovy znamena to iste.

Temu detskych domovov som do toho zatiahla preto, lebo nazov temy o nej hovori (alebo som zase mimo a deti sa adoptuju niekde v nakupnych centrach ?).

A na margo sexualnej orientacie - z mojej strany nejde o ziadny liberalizmus , ci nieco podobne. Jednoducho je tu- ci taka, alebo onaka a nikto z nas to nezmeni.Ale zatiahnut sem vazenie? Ved to je o niecom inom.

Su temy, ktore su velmi citlive, pretoze sa o nich nehovorilo a dlho boli tabu.Ale treba o nich hovorit a zvykat si na to, ze proste urcite veci su tu. a je ich viac, ako sa zda, pretoze vela ludi sa boji odsudenia a tak sa radsej trapia mlcanim a klamanim.

A keby bol problem priamo so mnou - som vychovana v tradicnej vzorovej rodine. Splodili ma dospeli ludia, dospely muz a dospela zena. Boli a su zosobaseni. Som matkou dvoch deti - pozor prekvapenie, obe mam s dospelym muzom, s ktorym zijem cely svoj zivot(samozrejme aby neboli pochybnosti - deti som pocala ako dospela.)
A napriek tomu viem pochopit, ze su ludia, ktori su ini a ja nemam potrebu liecit ich elektrickymi sokmi, ani pustanim zilou.

A stale ma zaujimaju tie nasledky vychovy