Nepravidelny menzes, problemove PMS - jedine riesenie HAK?

RNG

2 gramy yamu denne zaberie vacsine. Hlavne ked ma standardizovany obsah aktivnej latky, Diosgeninu aspon 10%. potom tam su este senovka grecka, black cohosh, damiana, Dong Quai a ine, ktore tiez v spravnych davkach pomahaju proti tymto neprijemnostiam. A jedna sa tu len o neskodne potravinove doplnky.

silviklh

ja som zacala brat HAK tiez kvoli neprav.menstruacii,ale pred dvoma mesiacmi som nadobro vysadila a nech chodi,ako chce

samadoma

moj stryko je gynekolog a ked mama chcela HAK tak ju od toho velmi odhovaral. ona je jeho sestra. a mne tiez hovoril aby som to nikdy nebrala, nech ma ani nenapadne, ze ked budem chciet kvoli sexu mam pouzivat prezervativ. ja mu verim, on by nam urcite nechcel zle. len nechapem preco vasi lekari vam to odporucaju ked je to urcite skodlive.

Smejušša

Ja takisto mam velmi nepravidelny menzes, a moj lekar mi vravel ze len hormonalnou liecbou sa to da vyriesit bohuzial. Brala som aj rozne tablety na prirodnej baze a pila rozne caje, ale to mi vobec nepomohlo. Len ta antika mi pomaha, mam pravidelny, az na tie neziaduce ucinky (zadrziavanie vody, priberanie, zmeny nalad atd) :)

Laurina22

Mne moj lekar tiez predpisal na tieto problemy HAK.Brala som ine lieky(bohuzial si nazov uz nepametam),ale tie mi nerobili dobre,tak mi ich okamzite vysadil a dal HAK.