Zacali mi rast tmave chlpky na miestach kde sa bezne nevyskytuju

Príspevok v téme: Zacali mi rast tmave chlpky na miestach kde sa bezne nevyskytuju
lucka654

cely zivot sa tvarim, ze napriek nezdravemu zivotnemu stylu mi nic nehrozi. avsak, v poslednej dobe prichadzam na to, ze som pravdepodobne tiez clovek:)vsimla som si na sebe niekolko priznakov, ktore ma zacinaju trapit a nakolko neviem s cim mozu suvisiet alebo ci mozu suvisiet spolu chcem sa s vami poradit:)takze zacali mi rast tmave chlpky na miestach kde sa bezne nvyskytuju (v okoli bradaviek, na krku, na tvari, na hrudi a bruchu), zacali mi znacne vypadavat vlasy, objavilo sa mi neprijemne bolestive akne na tvari a mierne akne na chrbte, neprimerane sa potim, aJ ked mi je zima, som stale unavena a kruti sa mi hlava, nemam dostatok energie niekedy ani prejst do obchodu, vsimla som si aj ze moj vytok asi nie je uz v poriadku a naviac..trapia ma opuchy hlavne tvare ale aj koncatin..ak mate podobne skusenosti, budem vdacna za kazdu radu. dakujem

nyleve

Pravdepodobne hormonálna nerovnováha, môže byť vyvolaná klimaktériom, štítnou žľazou, nadobličkami - treba vyšetrenie u gynekológa, endokrinológa.

jelia

ja som mala dost podobne priznaky (az na zopar veci) ked som trpela podvyzivou, ze som malo jedla.. tak neviem ale ak jes zdravo a dostatok tak to mozno bude tym co pisu ostatni

lucka654

od kedy som sa zlakla snazim sa zit zdravo, aj sa zdravo stravovat, cvicit, plavat..da sa nejako proti opuchom a zadrziavaniu vody bojovat?

vejva

Tu dostanes mozno iba radu ale nedostanes vysledok tak vsetko co si tu opisala chod ku svojmu lekarovi a povedz mu to.

jajka001_

aj keby si mala zdravy zivotny styl tak ta to moze postihnut
zvysene ochlpenie, akne, potivost - mas hormonalnu nerovnovahu. hak by mohla pomoct.
opuchu koncatin - teraz je teplo ale mozes mat aj bez toho problemy so zilami
problem s vytokom - smer gynekolog
unava - ako sa stravujes?
opuch tvare, neviem. zadrziavanie vody?