Fajcenie

Príspevok v téme: Fajcenie
drc

Ahojte

Už cca.1-2 mesiace rozmýšľam že prestanem fajčiť. Vždy keď som išla do obchodu tak som si krabičku kupila. No dnes som si povedala aj keď ma to v obchode veľmi lákalo že si nekupim a ani som nekupila načo som hrdá :). Zapálila som si večer poslednú čo som mala, vyhodila popolník, zapalovače a zajtra sa chcem zobudiť už ako nefajčiar.
Chcem sa spytať čo vám pomohlo keď na vás prišla chuť si zapáliť??? ako ste tie prvé týždne, mesiace prekonali a vydržali okrem pevnej vôle?
Ja plánujem za každú nekúpenú škatuľku odkladať eurače a neskor si za ne niečo kupiť čo ma poteší
Hľadám tiež moralnu podporu a za každé rady budem rada :)

olif

drc
Dakujem a drzim palce aj tebe. Ja nemyslim na cigy skoro vobec, ale pocitam ze sa to zmeni po skonceni s naplastami :o/...dufam ale ze to nebude az take silne akoby som prestal hned.
V kazdom pripade ti moc drzim palce!!!
Nevzdavajme to, budeme lepsie zit!!! :o)

olif

Este k tomu postupnemu znizovaniu poviem len jedno - BLBOOOOST!!!
Nechcem tu propagovat tie naplaste,preto nepisem ani znacku, no mne to 100% pomaha. Ziadna chut na cigu, ziadny stres, som stastny ze nefajcim...Ak skutocne chces prestat a neveris si, skus si kupit jedno balenie a vyskusaj ;)

drc

olif tak to ti silno drzim palce!!! aby aj po naplastiach nebola chuť

Ja chcem prestať ale chcem sa zbaviť toho aby som na "tú" cigaretu nemyslela a mala úplne iné myšlienky. Každú chvíľku na to myslím :(

olif

Este k tomu postupnemu znizovaniu poviem len jedno - BLBOOOOST!!!
Nechcem tu propagovat tie naplaste,preto nepisem ani znacku, no mne to 100% pomaha. Ziadna chut na cigu, ziadny stres, som stastny ze nefajcim...Ak skutocne chces prestat a neveris si, skus si kupit jedno balenie a vyskusaj ;)

olif

Cauko!
Ja som sa pred dvoma tyzdnami odhodlal prestat s fajcenim. Fajcim od 17-26rokov a dlho mi trvalo kym som sa odhodlal.Posledny rok som fajcil krabicku za den, cez vikendy aj 2 za den. Osobne si myslim ze som slaby, tak som sa rozhodol ze to skusim s transdermalnymi nikotinovymi naplastami.Nalepil som si ju jedno rano a nemal som vobec chut na cigaretu. Ani nechty si uz neokusujem a nemam nutkanie nieco drzat v ruke. Pomaly zacinam citit vône ktore som pocas fajcenia necitil a ovela lepsie sa citim...teraz som odhodlany to dotiahnut do konca. Cize 10 tyzdnova "kúra" s naplastami a potom to snad vydrzim aj bez nich.
Je velky rozdiel chciet prestat a chciet prestat. Ja to skutocne chcem a to je dolezite. Ked to clovek tak neciti tak je podla mna uplne zbytocne skusat prestat s fajcenim.
Drzim vsetkym palce co bojuju!