Fajcenie

Príspevok v téme: Fajcenie
drc

Ahojte

Už cca.1-2 mesiace rozmýšľam že prestanem fajčiť. Vždy keď som išla do obchodu tak som si krabičku kupila. No dnes som si povedala aj keď ma to v obchode veľmi lákalo že si nekupim a ani som nekupila načo som hrdá :). Zapálila som si večer poslednú čo som mala, vyhodila popolník, zapalovače a zajtra sa chcem zobudiť už ako nefajčiar.
Chcem sa spytať čo vám pomohlo keď na vás prišla chuť si zapáliť??? ako ste tie prvé týždne, mesiace prekonali a vydržali okrem pevnej vôle?
Ja plánujem za každú nekúpenú škatuľku odkladať eurače a neskor si za ne niečo kupiť čo ma poteší
Hľadám tiež moralnu podporu a za každé rady budem rada :)

lost

Ako dlho si fajcila?
Co tak zacat behat?
(cas na fajcenie si mala, cize neklam ze nemas na behanie ;o) )

Ja by som sa utesoval (ked uz dojde motivacia nefajcit) aspon tym, ze ako sa mi zvysuje kapacita pluc..

(fajciari, skusme nafukat nafukovaci cln, 10 rocne dieta vas da dole jak nic ;D )

lost

Ak to an teba pride - ta chut, tak si predstav ze je to tvoja svokra.. proste ju ignoruj, A NASCHVAL si nezapal.. nech ju to hoci aj boli, proste nezapal.. za mesiac nebudes hovorit ze "ale ved co, len dva dni som bez, mozem zacat znova zajtra, 2 dni to je nic" ale ale praveze vtedy prejdes do poslednej fazy:
"Tak mesiac odolam a makam na sebe a teraz sa mam zlomit pre tuto jednu sprostu cigaretu? V ZIADNOM PRIPADE!"
A uz vydrzis vecne :o)

Cigareta ti da "dobry pocit" na 5 minut? 10 minut? avsak telo si to pamata rozhodne dlhsie a po 10 minutach ani nevies ako to chutilo..

(nie som ani som fajciar nebol, no mam alergiu na extremne vela a extremne chutnych veci, cize viem o com hovorim :o) )

A drzim palce...

Onn

to ze si povedala , ze tato je poslednaa to je chyba podla mna ... pomoze ti nemysliet na to .. to je hlavnee a stale nieco robit .. robit , jest svicit hybat sa nemysliet

drc

a tiež budem rada ak niekto plánuje s tým skonciť a váha alebo nevie ako a pridá sa ku mne čo ma bude motivovať a toho dotyčného tiež a popíšeme ako to zvládame