Preco su chlapi posadnuti sexom?

Príspevok v téme: Preco su chlapi posadnuti sexom?
jolika

S mojim byvalym sme ostali dobri kamarati...Je to uz 3/4 roka co sme sa rozisli...Minule sme sa stretli po asi 4 mesiacoch boli sme von, potom ma prehovoril, aby sme isli k nemu, ze sa chce najest a tak...Kedze je normalne ist ku kamoske, tak a on je kamos, tak som isla...A slubil, mi ze nic robit nebude, ze ziaden sex..Ale len som si u neho sadla a zacal ma bozkavat a tak, a samozrejme, ze bol sex, aj ked som nic take nemala v plane...Potom sme isli zase von. Ked s nim pisem, hocikedy mi pise ze by ma pomiloval a tak...Mne je uz z toho zle...Som mu uz milion krat vravela, ze nemam zaujem....Inak je v pohode, vsetko si vravime, je mi aj oporou, proste inak sa sprava ako velmi dobra kamaratka, ale ked sme spolu, hned mysli len na jedno...Ja uz neviem, ci niekedy konecne dostane rozum...Kedze teraz na tom stretku po 3 mesiacoch bol ten sex, zase sa s nim dlho nemam v plane stretnut... Je mi ozaj neprijemne, ked musim byvalemu vraviet, aby sa o nic nepokusal a pod. a aj tak mi to je prd platne. Ja vazne nechapem, preco nemoze byt medzi zenou a muzom iba normalne kamaratsvo...Je podla vas mozne, ze dostane rozum a zacne byt normalny?A opakujem, rozhodne so mnou neostal kamarat kvoli sexu...Sme od seba cez 100km, a od rozchodu sa stretavame minimalne. Mne toto kamarastvo vyhovuje, ale chcela by som, aby sme sa stretli normalne, pokecali a tak, nic ine....

vystresovana

a v prvom rade: svoje objekty zaujmu spoznavaj, neskac im do postele ked nechces alebo mas potom vycitky, najdi si normalneho chalana, s ktorym sice bude sex, ale nepojde mu len o ten sex ale o teba, o vas :)

vystresovana

ahoj :) necitala som cely prispevok, ale staci mi nazov temy: posadnuti su, lebo: orgazmus maju stale, alebo ich to aspon drazdi blizko ku nemu (mna a vela zien voobec:/) ...dalej maju NULOVE roiziko otehotnenia nezelaneho!!! ...dalej ich psychika je ovplyvnena vysokou hladinou testosteronu a pravidelne sa im tvori nove sperma...v ich mozgu je to tak nastavene, ze sa musia "vyventilovat" ...je to dane biologicky. Podla mna maju vsetci chlapi radi sex a dost casto, ale nastastie nie vsetci su totalne skazeni a najdu sa aj romanticke typy co ta budu lubit a budu sa chciet milovat z alsky a mysliet aj na teba tak nezufaj a netrao sa touto otazkou :)

Milanqo

Excell:
Obdivujem tvoju EX.
Utrpieť takú ujmu a napriek tomu zostať dobrými kamarátmi......

Ak keď už to tu niekto spomínal, podľa mňa pojem "dobrý kamarát" medzi mužom a ženou neexistuje. Časom sa to niekde zvrhne. :)
Obaja vieme ktorým smerom. ;)

fitipald

zena pocas 28 dni ma dvanasty den ovulaciu. zajimalo, ci je zena v tieto dva ovulacne dni tuzi uplne extremne po sexe alebo je u nej rovnaka chut na sex ako v ine dni?

castellanboj

jolika je to normálne, tomu sa nesmieš diviť na svete sme len na návšteve a veĺmi krátku dobu a najlepšie strávený čas je ten premilovaný ak je to cez pracovnú dobu ráta sa ti to do dôchodku a dokonca si za to platená. pre bielu mačku máš smolu na chlapa, ja som bývalú obšťastňoval aj 10 krát za deň, nediv sa som škorpion

janekMY33

Ale medzi muzom a zenou podla mna nikdy nemoze byt normalne priatelstvo.Vzdy tam bude to sexualne napetie iba ak sa sexualne nepritahuju obojstranne.

Excell

sabynka, je to fakt blbé, rozišli sme sa lebo som blbec, podvádzal som ju s inou a nedokázal som s tým prestať, ublížil som jej, moc, ale zostali sme dobrí kamaráti

sabynka

EXCELL
A prečo ste sa rozišli?...keď ste aj naďalej spolu, obaja bez partnerov a zdá sa, že si dobre rozumiete... :-)

Excell

dnes som kúpil bývalej elegantné tričko, sa teším aká bude prekvapená pretože nič zrovna neoslavuje, jednoducho sa mi moc páčilo a viem že ona by zaň toľko nedala, samozrejme nič tým nesledujem len jej chcem spraviť trošku radosť