Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

jaankaaaaaaa

je to napisane v kazdom jednom letaku, takze keby si ho precitala cely a pozorne, tak sa to dozvies, to je predsa logicke :)

Anulienka88

Ahojte, chcem sa spýtať či môze byt pohlavný styk počas tej 7 dňovej prestávky pri pouzívaní antikoncepcie, Ďakujem pekne.

katuskaa9898

silvia ...je to hlupe ze si to stale myslis...nestresuj preboha..ty ludia ty myslim powedali dost nato aby si sa nad tym zamyslela.a ak mas taky strach a namyslas tak nesexuj a budes to mat bez problemov........a nemusis sa nicoho bat..

jaankaaaaaaa

pred mesiacom si pisala ze budes pokojna, len nech dostanes menzes a test ti vyjde negativny. pockala si na menzes , dostala si ho a aj tak tomu neveris a stale si myslies ze si tehotna, teraz si nahovaras ze druhy menzes ta ubezpeci. ale jasne ze ked ho dostanes, budes cakat na dalsi a dalsi a dalsi a medzitym si spravis dalsich 5000testov a mozno ked po deviatich mesiacoch ti to MOZNO dojde ze niesi tehotna