priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

sta

Muz by nikdy nemal zdvihat ruku na zenu pokial nie je on sam v zivotnom ohrozeni alebo niekto ini. Niekomu sa to paci ale ako pises nepatris medzi tych ojedinelich.
Pokial to s nim myslis vazne je to na tebe ci chces pri takej labilnej povahe vychovavat deti.

aneee

ruky prec, spravi to znova, ked uz raz prekrocil tuto pomyselnu hranicu, nebude mat ziadne zabrany prekracovat ju stale castejsie. Aj ked po kazdom takomto "ulete" sa z neho stane najpozornejsi chlap na svete...ale len dovtedy, kym si zase nenajde nejaky dovod zautocit, a ver mi, postupne sa dovodom stane kazda hlupost. Ked na teba zdvihol ruku, zaroven stratil voci tebe akykolvek respekt a nikdy ho uz mat nebude, takze casom sa k tebe bude chovat ako k nejakej handre. 3 roky som stravila s clovekom, ktory na mna vedel byt mily ako nikto a zaroven bezcitny a nasilny. Zacalo to "hlavickou" po 3 mesacnom vztahu, pokracovalo sacanim, fackami, pastami, dokopanim na zemi...tak si rozmysli, do coho pojdes...

katuskaa9898

lucka.....ked to urobil raz tak sa to dalo...ale viac krat?...ano mylujes ho ale toto si on dovolovat nemoze.co bude dalej?...moja mamka ocovy to tolerovala.prvu bitku dostala ked ma cakala a teraz chodila z dolamanim nosom,rebrami....aj ked to bude tazke ale ja na tvojom mieste by som si nasla ineho.daj si otazku ci si nezasluzis lepsieho.ak chces pozri si ako by si mohla ale NEMUSELA dopadnut tak ako mamka,ja,sestra....najdes to na tejto strane forum-psychicke osobne problemy-tema je urobila som dobre!?

Simonella

preeboha.. okamzity koniec by bol.. urobil to par krat, bude v tom stale pokracovat.. co chces chodit s pyschopatom? co ti bude robit hanbu na ulici? najdi si lepsieho a nanho zabudni,.. nech si do da v hlavicke dokopy.
hlavne ty nevahaj!!!! bola by si hlupa alebo dalsia tyrana zena , keby si s nim zostala

amalka03

Laska je o tom, ze mas druheho v ucte a vazis si ho..a nie riesit hadky fackami,to k nicomu nevedie...
Dobre si rozmysli, ci je pre teba ten pravy..

radana21

hej hej na to som zabudla!!!dam mu facku a on ju vrati ci naopak???
uvedomte si aky je ten vztah???nevazite si jeden druheho???

jajka001_

najviac sa mi paci tato veta
ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci.

to som tu uz parkrat citala. ako keby ste nemali vlastnu volu. jemu sa to nepaci, tak s nim ostanem, aj ked som nestastna. to co je za logiku?

lost

no prave mi napadlo, skoda ze nie ked to bolo aktualne ze:

ked mi ty das facku, "jaaaa tooo muším vráááťťiťť (maamiiiiiI!!!)"

tak?

preco potom ludia neuznavaju VENDETU ?!

TY KOKOS...

ak niekto niekoho zrazi, vendeta je nepripustna, hej?

ale ak da PARTNERKA PARTNEROVI 1 facku.. tak to uz musi vratit?

spolocnost uboziakov, sorry, ale je to tak ;o)

radana21

boze je 21 storocie a zena si ma vybrat co je pre nu najlepsie!!!
1-nechapem ako zena co ju jej chlap fackuje moze povedat ze ho velmi miluje!!!
2-ked ta fackuje teraz co bude ked s nim ostanes a budete mat rodinu-deti???
3-je to tvoja prva velka laska,takze predpokladam ze mas tak 20???
4-nenic si zivot chlapov je na svete ako maku!!!vykasli sa nan a skus najst stastie a tu veeeeeeeelku lasku niekde inde!!!ved si mlada zivot mas pred sebov!!!!