Sex za skusku?

Príspevok v téme: Sex za skusku?
mima832

Studujem na vs a mam "problem" s jednym profakom. Mala som u neho cely rok seminare,ale nic zvlastne som si na nom nevsimla. Na hodinach bol prisny,ale mily a nemam pocit,ze by si mna alebo ine dievcata viac vsimla. Avsak teraz ked som u neho bola na skuske,tak bol cudny. Prvykrat (uz som u neho bola dvakrat a dvakrat mi skusku nedal)uz ked som vchadzala tak mi presiel rukou po zadku(neriesila som to,lebo som si myslela,ze to bola nahoda,stal vo dverach a ja som sla okolo neho velmi blizko),potom ked som si robila pripravu ma chytal za stehno a za rameno(bolo mi to trochu neprijemne,ale vyzeralo to ako priatelske gesto ktorym sa ma snazi povzbudit)no a potom som zacala odpovedat...vedela som cele skripta aj prednasky aj zakony a aj tak mi tu skusku nedal!!! Povedal,ze to bolo dobre,ale ze mam prijst znova kvoli malym zavahaniam(tie zavahania sa tykali toho,ze som asi casto pouzivala slovo hmmm,ale inak som hned pokracovala,len to sa neda uplne suvisle hovorit,aspon podla mna) Povedala som si,ze fajn, ved na skole je zname ze je prisny a malokomu da skusku,takze som nejak neriesila a povedala som si,ze nabuduce pojdem k niekomu inemu. Druhykrat, ked som prisla na skusku skusal on aj jedna doktorantka,ona vyvesila papier s menami ziakov co mali v ten den skusku urobila ciaru a zapisala sa ku druhej polovici ziakov(teda ich mala skusat ona)a jeho zapisala na prvu polovicu. Lenze ked prisiel on,tak povedal,ze druha polka k nemu a prva ku nej(hoci to uz predtym bolo rozdelene!!!).Tak druhykrat ked som k nemu vosla,potiahla som si otazky a este som si ani nestihla sadnut uz stal pri mne a zacal ma zdrbavat za to,ze ako som oblecena(mala som sivu suknu a ciernu bluzku s dlhym rukavom a lodicky) Tak som sa ho pytala,ze co na mne je zle a on povedal,ze ta bluzka,ze cierna sa nehodi a ze je teplo,ze by som nemala nosit s dlhym rukavom a potom mi rozopol dve gombicky z tej bluzky!!!Ze aby mi nebolo teplo. Uz som sa bala,zapla som si ich hned spat...co ho asi nastvalo, lebo ked som zacala odpovedat ani mi nedal sancu hned sa ma zacal pytat nejake veci o ktorych som nikdy nepocula ,co neboli ani v skriptach ani v prednaske...evidentne mi chcel ukazat,ze to dobre neviem a znova ma vyhodil s Fx. Pozajtra mam zase skusku a bojim sa,ze znova pojdem k nemu. Aky je vas nazor? Namyslam si,alebo je toto sexualne obtazovanie???

AdamKrt

lost:

to si moc neusetril, ked kupujes svietidla za 40 USD... :)

Ja som kupil z SK eshopu asi za 7.7EUR hlinikove svietilo so 4x vysokosvietive LED s 2xAA napajanim. Konkretne model
- Svietidlo LED 1402

Sice neviem, kolko ma lumenov, ale svieti paradne :)

Cestovky ma netrapia, aj tak necestujem, alebo ak tak samostatne :)

No a kedze nakupujem bezne techniku, mam konktakt na dodavatelov a kupim pre seba, co potrebujem lacno.

Napr. na Dealextreme by som asi tazko zhanal lacne mobilny telefon Jablotron GDP-02 Grand BLACK, ked ho vyrabaju v Cechach a prakticky mu tazko najst konkurenciu :)

lost

AdamKrt

ten ntb mal zaruku vsade na svete :) menili mi dvd napalovacku zadarmo a na pockanie, aj zvukovku na pockanie, a naoniec zistili ze je OK len sa dokazili ovladace :)

neviem, mozno mam len stastie :P

ale suhlasim, zaruka... avsak ak ma nieco 5-10x nizsiu cenu, tak to je podla mna vrcholne neekonomicke... pretoze ich obchodna politika je taka, ze nakupia 10. ak hoci aj KAZDEMU vymenia vramci zaruky, tak stale maju zisk 250% - 500% (!) a to ja podporovat nemienim uz len z principu :)

Skor by som doviezol ja a ponukol to ta tak nizku cenu, ze by rovno mohli cely spy shop kram zatvorit.. ale ja na to nemam chut..

mne sa tiez vela veci vala a nemam ich komu dat :D

Laurina22 - no tomu som ani ja neveril, ale tak mi to povedal, tak neviem ci si robil srandu alebo co, ale bol z nejakeho maleho mesta (u nich je 20tisicove mesto velmi male :D ) a tak mozno v blizkom okoli nebolo mozne, udajne preto, lebo tam futbal nechcu/nevedia/nehraju..

Adam, ale isto som usetril :)
To proste kazdy kto najde taky shop uzna neskor :)
Ta 1200lm baterka, mna vysla na 40$ a na SVK je za 60eur.. ak by sa mi pokazila, mozem ju za par eur poslat do HK a poslu mi spat novu :) (ale na moje naklady, cize mozno 10eur za tam a spat postu), prvu postu som neplatil...

tam to funguje tak, ze tovaren vyrobi tolko kusov, kolko sa objedna za tyzden 1.. hned potom odosielaju.. preto je to take lacne

a mimochodom, na tom istom pase sa vyraba to co sa predava na SVK :)

samozrejme, ma to iste rizika, ked je clovek zaciatocnik, no ked si uz nieco usetril, tak potom (aspon mne osobne) neprekaza par eur stratit na zlom obchode - konieckoncov zalezi na tom dlhodobom setreni..

To iste si myslim o SVK cestovkach, ja radsej zajdem osobne do nemecka aby som odtial odletel, alebo si priplatim 100eur za viedenske letisko a mam zajazd o 50% lancejsi... a to uz nie su zanedbatelne sumy..

proste u nas je vsetko s extremnou a nevysvetlitelnou prirazkou.

jedine co by som sa obaval si objednat z USA je televizor.. ten sa lahko poskodi..

A mozno aj auto by som si doviezol :) moje dalsie bude jedine z nemecka, myslim si. oplati sa to ked uz nie financne, tak aspon kvalitovo..

AdamKrt

ja som kozenu futbalovu loptu dostal za 1 EURO v jednom nemenovanom obchode, ked som si tam kupoval rifle. Doteraz sa lopta niekde vala, co som ju chcel darovat, ale nemam komu :)

AdamKrt

lost:

- to je otazne, ci si to usetril. Len si to nevedel v SK, tak lacno kupit/zohnat.

Ked sa Ti 3x v zaruke pokazi notebook a budes to musiet reklamovat a zakazdym buden nieco zle, potom uvidis tu svandu.

lost

AdamKrt

poznas IT crowd? :))))

(mne vzdy napadne pri takej otazke ze "have you tried to turn in off and on again?" :D)

jaaj, ja som uz 15 minut mal byt na ceste :(

musim letiet..

lost

AdamKrt

notebook ($200), kameru ($100), fotak ($50), sluchadla ($50), ipod touch ($100), baterky ($300), baterie ($50), kameru ($100), dalsie dve kamery ($100), drobna elektronika ($200), oblecenie ($100)

kamosovy par stoviek USD za airsoft, baterky, HDD,

v zatvorkach su minimalne usetrene ceny, po precleni a zdaneni.

uz som objednaval kamosom jak na SR, tak aj do indie (LOPTU, futbalovu, tam ju niet dostat tak jednoducho, tenisky atd)

A inac, nic v zlom, ale myslis ze platit kartou v obchode je bezpecne? (viem ze je o nieco bezpecnejsie, no ale nie je to 100% bezpecne)

AdamKrt

Cervene tlacitko na dialkovom a zapnes ju, alebo hociktore cislo kanala stlacis. Alebo si cez tlacitko SOURCE prepla na iny vystup - napr. HDMI, AV1 a ocakava vstup napr. z videorekordera atd.

Niekedy pomoze vytiahnut zo zasuvky a vratit spat.

Laurina22

ked uz ste taki mudri,radsej mi poradte,ako opravit telku...Prave som nieco stlacila a vypla sa...potrebujem chlapa,nenavidim emancipaciu