Sny o pavúkoch

Príspevok v téme: Sny o pavúkoch
vikina28

Ahojte.Chcela by som vedieť,čo znamenajú sny o pavúkoch.V poslednom ćase ich mám každú noc.Túto noc som sa vobec nevyspala.Som zúfalá.Chcem eśte pripomenúť,že mám panický strach z pavúkov už od detstva.A po psychickej stránke sa momentalne necítim najlepšie.Možno to má aj s tým nejakú súvislosť.Keby niekto vedel poradiť budem rada.

Melvi

čarodejka... bohuzial u mna lietaju :D teda... aspon to tak vyzera a je to desna situacia... a u mna to nebude kladne lebo sa mi zahniezdili uz aj v izbe vo sne a tentoraz sa mi aj ten najvacsi smial ze sa usidlili tak blizko mna tak som celu noc zabijala... ale kedze sa ich bojim tak nechapem ako som to dokazal, normalne som si zobrala sprej a sprejovala ich :D a podarilo sa mi ten boj vyhrat aspon som dufala vo sne, ked som vysla z izby vyzerala som ako po vybuchu a samozrejme po vojne :D Mala som podobnu situaciu zo snami s pavukmi no len od vtedy ako mi zomrel milovany kocur a vinila som sa za to... no to boli norne mory nie normalne sny, ten strach a paniku sa neda ani opisat... potom som sa chcela zmierit s tym ze uz mije to jedno,nech len pridu... nebudem sa bat do haleluja... no a dnes v noci prisli v plnej krase a velkosti :D az do mojej izby a vsetko zanorili :D tak som sa nasrala ze som zacala s likvidaciou..pravdaze ten strach zostal ale viac ma sralo ze ma vyhodili z izby a z postele... no dufam ze teraz uz budem mat pokoj a tuto situaciu som ukoncila...

verca-82

podľa mňa to môže znamenať, že sa stane niečo dobré, že niečo prekonáš a tak isto musíš prekonať aj tieto sny .. ja som mala sny ako som chodila s kamarádkou ktorú som mala nadovšetko rada , sme ešte stále spolužiačky ale už sa moc nebavíme .. a mala som tie sny asi mesiac a prekonala som to a hovorila osm si že nie to tak nebude nikdy neznášam ju atd a prešlo to a sny akoby sa vyparili .. sny znamenajú skoro vždy aj niečo kladné , niekedy ťa upozorňujú na to čo by si mala a na čo si treba dať bacha

negrita

DNES SOM MALA DIVNY SEN VYDELA SOM NESKUTOCNE VELA TARANTUL A MOJ PES ICH ZAHANAL DO JAMI. NESKOR SOM VYDELA MALEHO NETOPIERA. CO TO ZNAMENA.DAKUJEM